Chusteczki do czyszczenia ekranów LCD

W obecnej rzeczywistości bardzo dużo czasu spędzamy przy komputerze. Praca, nauka, komunikacja, wyszukiwanie informacji lub rozrywka przykuwają nas do ekranu nieraz na długie godziny. A sprzęt się brudzi i kurzy. Nie dość, że wygląda to nieestetycznie, to wdychając kurz, możemy sobie zaszkodzić. W utrzymaniu porządku i czystości pomogą nam specjalne ściereczki do czyszczenia sprzętu komputerowego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Ściereczki do czyszczenia sprzętu komputerowego

Wyjątkowego traktowania wymagają ekrany LCD. Specjalnie do ich czyszczenia proponujemy chusteczki do laptopa. Są one nasączone specjalnym preparatem bezpiecznym dla delikatnych monitorów. Większość producentów zapewnia, że produkt jest bezpieczny dla środowiska, ponieważ ulega biodegradacji. Dzięki ściereczkom nasz cenny sprzęt będzie zabezpieczony przed kurzem i brudem. Odpowiednio zadbany, dłużej nam posłuży.

Chusteczki i ściereczki do czyszczenia urządzeń – Sklep Alibiuro.pl

Nasączone chusteczki do czyszczenia ekranów LCD pakowane są po sto sztuk. Specjalne opakowanie ułatwia wyciąganie chusteczek i chroni je przed wysychaniem. Zazwyczaj można nimi czyścić nie tylko monitory LCD, ale również telewizory i telefony komórkowe. Chcąc się dodatkowo zabezpieczyć, zapytajmy o ściereczki antybakteryjne. Nie tylko zapewnią czystość naszego sprzętu komputerowego, ale dodatkowo zabijają wirusy i bakterie. Dobrej jakości chusteczki do laptopa nie zostawiają smug i mają właściwości antystatyczne.