|

Jak wyposażyć biuro za mniej niż 600 zł

Właśnie otwarłeś firmę i szukasz sprzętu i artykułów biurowych, które sprawią, że Twoja praca stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza? Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie produktów, które uproszczą Ci wykonywanie wszelkiego rodzaju obowiązków. Całkowity koszt, który poniesiesz nie przekroczy 562 złotych. Poznaj nasze propozycje.

Papier do drukarki i przybory do pisania – 15 zł

Niemal każda praca wymaga tworzenia różnego rodzaju zapisków i notatek. Z tego względu będziesz potrzebował dobrej jakości papieru i przyborów do pisania. Na początek polecamy zakup zwyczajnego papieru ksero. Można go wykorzystać na dwa sposoby: do nadrukowywania treści oraz do zapisywania notatek długopisem.

W naszej ofercie możesz zakupić paczkę 500 arkuszy papieru HP Home&Office Paper w formacie A4 oraz o gramaturze 80g już za 10,99 złotych. Do tego możesz dobrać również długopis, na przykład Schneider, który cechuje się stosunkowo niską ceną (jedna sztuka kosztuje 1 złoty i 97 groszy), a przy tym dużą wydajnością. Jego tusz starczy Ci na wiele lat. Dzięki możliwości wymiany wkładu, po wypisaniu nie będziesz musieć go wyrzucać. Wystarczy, że wymienisz wkład. Możesz od razu zaopatrzyć się w cały zestaw tego typu produktów możesz nabyć w tym miejscu. W ten sposób będziesz mógł cieszyć się eleganckim długopisem przez bardzo długo.

Urządzenie biurowe: drukarka – 339,98 zł

Praca w biurze wymaga drukowania. Jest to konieczne, by biuro i Twoja firma funkcjonowała prawidłowo. Oczywiście, jest wiele materiałów – jak na przykład wiadomości e-mail, których wręcz nie powinno się drukować. Przypomnij sobie, ile razy wydrukowałeś dokumenty, które zaraz po przeczytaniu lądowały w koszu? Jest to po prostu niepotrzebne, nieekologiczne i jest marnotrawstwem papieru.

W innych przypadkach, jak na przykład wydruk umowy, faktur, ulotek reklamujących firmę czy też sprawdzanie projektu przygotowanego na komputerze, drukowanie jest konieczne i potrzebne. Trudno znaleźć równowagę pomiędzy ceną sprzętu i materiałów eksploatacyjnych. Często tania drukarka posiada drogie wkłady i odwrotnie – drogie drukarki posiadają tanie wkłady. Rozwiązaniem w takiej sytuacji okazuje się być drukarka laserowa HP LaserJet Pro M12a. Jej małe kształty sprawiają, że zmieści się do każdego biura. Urządzenie jest wydajne. W ciągu minuty może wydrukować do 18 stron A4. Drukarka potrafi nadrukowywać treści nie tylko na kartki formatu A4. Równie dobrze radzi sobie z tworzeniem nadruku na koperty, etykiety, folie czy pocztówki. Z tego względu okaże się przydatna podczas wykonywania wielu prac w biurze.

Sprzęty biurowe: przedłużacz – 18,56 zł

Często urządzając biuro, gniazdka znajdują się w nieodpowiednich miejscach. Aby nie ograniczać się podczas meblowania gabinetu i postawić biurko, gdzie tylko chcesz, warto zaopatrzyć się w odpowiedni przedłużacz. Wybierając przedłużacz powinieneś przede wszystkim zwrócić uwagę na następujące elementy:

  • długość – przedłużacz powinien być funkcjonalny. To oznacza, że powinien dotrzeć od urządzenia do kontaktu;
  • ilość kontaktów w listwie – zastanów się, ile kontaktów będziesz potrzebować, by móc wygodnie pracować na wielu urządzeniach jednocześnie. Standardowo w jednej listwie znajdują się trzy gniazdka;
  • uziemienie i brak uziemienia – uziemienie reguluje napięcie i chroni przed porażeniem. Dlatego jeśli planujesz podłączać w swoim biurze urządzenia typu niszczarki, drukarki czy komputery, skorzystaj z przedłużacza z uziemieniem.

Wszystkie te wymagania spełnia przedłużacz. Został wyprodukowany specjalnie z myślą o pracy biurowej oraz potrzebach gospodarstwa domowego. Trzy gniazdka pozwalają na wygodne przypięcie trzech różnych urządzeń. Długość przedłużacza wynosi 1,5 metra. Ta długość pozwala na wygodne łączenie urządzeń w obrębie biurka.

Akcesoria biurowe: Zszywacz i dziurkacz – 81,06 zł + 68,39 zł

Na nic pudła archiwizacyjne, teczki i segregatory, gdy nie mamy pod ręką tego rodzaju artykułów. Jak przecież wpiąć arkusze papieru do segregatora, jeśli nie przedziurkujemy ich albo nie umieścimy w koszulkach? Jak nie pogubić się wśród dokumentów, gdy te będą niczym nieskrępowane porozkładane w teczkach? W takich sytuacjach konieczne jest zastosowanie dziurkacza albo zszywacza.

Przykładem artykułu, który nada się do skutecznego jednoczesnego przedziurkowania nawet 40 arkuszy papieru jest dziurkacz FMC Rapid. Oprócz takich zalet jak: duży pojemnik na ścinki, blokada uchwytu ułatwiająca przechowywanie, przeznaczenie do dużych plików papieru, urządzenie wyróżnia się także za sprawą czarnej obudowy, wyjątkowo eleganckim wyglądem. Znajdziesz go tutaj.

Wybierając zszywacz powinieneś kierować się podobnymi zasadami, jak w przypadku dziurkacza. Zszywacz powinien być przede wszystkim funkcjonalny. To oznacza, że powinien sprawdzić się zarówno w sytuacji, gdy masz do zszycia zaledwie kilka stron, jak i w przypadku, gdy musisz scalić ze sobą większe nawet kilkudziesięciostronicowe pliki. Tu odpowiedni okaże się zszywacz SAX14.

To mini-urządzenie potrafi zszyć nawet 45 arkuszy ze sobą. Metalowa konstrukcja zapewnia wysoką wytrzymałość i daje pewność, że zszywacz tak łatwo nie ulegnie zniszczeniu. Wewnątrz pomieści się 100 zszywek. To oznacza, że nie wymieniając wkładu, jesteś w stanie zszyć do 4500 arkuszy!!!

Pudła archiwizacyjne i segregatory – 29,52 zł + 8,97 zł

To naturalne, że po pewnym czasie, gdy już rozwiniesz swoją działalność, będziesz mieć wiele papierowych dokumentów i notatek. Co więcej, będziesz potrzebować również pojemników do przechowywania Twoich przyborów. To oznacza, że będziesz potrzebować odpowiednich pojemników do przechowywania i archiwizacji materiałów.

Do przechowywania drobnych rzeczy – typu ładowarka, dziurkacz, przedłużacz, idealnie nadają się na przykład pojemniki Leitz. Ciekawym rozwiązaniem jest pojemnik z serii MyBox. Charakteryzuje się nie tylko dużą pojemnością, ale także eleganckim designem. Metaliczna obudowa sprawia, że pojemnik świetnie pasuje do niemal każdej przestrzeni biurowej. Co więcej, pudełko zostało wykonane z ABS, materiału, który jest odporny na zadrapania oraz działanie wody. Z tego względu umieszczając materiały w tego rodzaju pudełkach, masz pewność, że Twoje materiały będą w odpowiedni sposób zabezpieczone.

Łatwe przechowywanie dokumentów zapewnią segregatory. Naszą propozycją są segregatory Bantex, które są zdecydowanie tańsze niż te same produkty innych marek. Co więcej, w żaden sposób nie odbiegają wyglądem od segregatorów konkurentów. Cechują się eleganckim designem. Klasyczny wygląd tego bordowego segregatora sprawia, że pasuje do niemal każdej przestrzeni biurowej.

To już koniec naszego zestawienia podstawowych artykułów biurowych, które są przydatne w biurze. Tworząc tę unikalną listę produktów, oprócz ceny, braliśmy pod uwagę także wytrzymałość i funkcjonalność artykułów. To co, skorzystacie z naszej oferty?

Artykuły biurowe dla firmy

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *