Zwilżacze i maczałki

Mając dużo do czynienia z dokumentacją, przydaje się bardzo zwilżacz glicerynowy. Częste przeglądanie dokumentów w segregatorze może doprowadzić do szewskiej pasji. Kartki często się sklejają. Podobny problem jest przy liczeniu pieniędzy. Trudno też wyjąć folię z pudełka. Zazwyczaj się skleja. To może wystawić naszą cierpliwość na próbę. Dlatego warto zaopatrzyć się w zwilżacz glicerynowy. Przydaje się w naklejaniu znaczków.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Maczałki z gąbką

Maczałki z gąbką to małe przydatne pojemniczki. Bardzo proste w użyciu. Wystarczy gąbkę zalać wodą. Pomaga w pracy z dużą ilością dokumentów, kartek i pieniędzy. Bardzo przydaje się w biurze, urzędzie, banku, sekretariacie. Są niewielkich rozmiarów. Nie zajmują dużo miejsca na biurku. Zazwyczaj są wykonane z tworzywa lub plastiku. Można wybrać kolor z podstawowej palety. Zaletą jest niska cena. Działa, dopóki gąbeczka się nie zniszczy.

Zwilżacz glicerynowy

Idealny przy liczeniu kartek i pieniędzy oraz wertowaniu papierowych dokumentów. Nie trzeba go zalewać wodą. W środku jest umieszczony specjalny, nietoksyczny preparat, który dodatkowo ładnie pachnie. Zazwyczaj to gliceryna kosmetyczna. Spód jest antypoślizgowy. Ważne, że nie zostawia tłustych plam na papierze. Niektóre są dodatkowo antybakteryjne. Przydaje się to zwłaszcza przy pracy z pieniędzmi. Kiedy nie zawsze możemy od razu wymyć ręce. Dodatkową zaletą jest bezpieczeństwo dla środowiska. Można także wybrać zapach. Najczęściej to mięta albo eukaliptus. Zwilżacze do palców zapewniają higieniczne użytkowanie. Są też bardzo wydajne.