Klipsy biurowe w ofercie Alibiuro.pl

Klipsy do dokumentów znajdziemy w kilku rozmiarach. Od malutkich 15 mm, do dużych 51 mm. Dostępne są w sześciu rozmiarach. Są wykonane najczęściej ze sprężystej stali. Mocne i solidne. Zepniemy dzięki nim dużą ilość kartek. Najczęściej są w wersji czarnej. Znajdziemy także kolorowe warianty. Tak wiele zastosowań za bardzo atrakcyjną cenę.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Klipsy do papieru

Taki wynalazek jak klamra do papieru przyda się nie tylko w biurze. Jest wiele zastosowań. Najprostsze to spięcie otwartej paczki, żeby zawartość się nie wysypała. Klipy biurowe zapobiegają też wysuszeniu lub zepsuciu zawartości. W ten sposób zabezpieczymy każdą torebkę. Nie potrzeba już worka strunowego. Do czego jeszcze możemy zastosować klipsy biurowe? Zastosujemy do ochrony nożyków w maszynce do golenia podczas podróży. Przydadzą się również do uporządkowania kabli. Jako podstawka na różne rzeczy. Nawet do spinania włosów. Zdecydowanie to duża pomoc w biurze, kuchni i w domu.

Klips do papieru – przyda się w każdym biurze

Chcąc spiąć duży plik kartek, koniecznie zastosujmy to rozwiązanie. Wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar. Mamy do wyboru malutkie, średnie i duże. Najczęściej pakowane są po 12 sztuk w pudełku. Dzięki nim uporządkujemy biurko i utrzymamy dokumenty w ryzach. Łatwiej zadbać o porządek w papierach. Ich największą zaleta jest bardzo niska cena. Do tego solidność. Materiał, z którego są wykonane klipsy do dokumentów, jest bardzo trwały i odporny na odkształcenia. Taka mała rzecz, a tyle mocy.