Kolorowe karteczki

Kolorowe karteczki w bloczku to niezbędne wyposażenie każdego biura. Służą do robienia szybkich notatek. Mają za zadanie przypominać nam o czymś ważnym.

Wyświetlanie 1–48 z 367 wyników

Kolorowe karteczki samoprzylepne

Nie ma kolegi przy biurku? Zostawiamy mu szybką wiadomość. Przykleimy je do różnych powierzchni, nie tylko idealnie gładkich. dodatkową zaletą jest możliwość wielokrotnego przyklejania i odklejania. Do tego nie uszkodzimy powierzchni ani papieru. Możemy je przyklejać na papier, monitory, ściany, kartony.

Karteczki kolorowe

Na rynku jest obecnie ogromny wybór rozmiarów karteczek i kolorów. Najbardziej znane są w kolorze żółtego pastelu. Zakupimy je we wszystkich kolorach tęczy. Są też kolorowe karteczki samoprzylepne, które mają mocniejszy klej. Zakupimy też specjalne podajniki, które ułatwiają wyjmowanie kartki.

Kolorowe karteczki na Twoim biurku

Są pakowane najczęściej w bloczkach po około 100 sztuk. Możemy pomieszać sobie kolory. Najbardziej popularne wymiary to 76 mm na 76 mm. Są jeszcze malutkie, około 40 mm na 50. Największy rozmiar to zazwyczaj 175 mm na 75. Paleta kolorów jest bardzo urozmaicona. Od pastelowych, po mocno intensywne. Co ważne, karteczki samoprzylepne nie uszkadzają dokumentów.