Pieczątki i akcesoria

Pieczątka w firmie to podstawa. Wprawdzie nie jest to obowiązkowe zgodnie z prawem. Jednak bardzo się przydaje w bankach, urzędach i instytucjach. Może być przydatna w działalności jednoosobowej firmy. Również przyda się w dużych firmach.

Wyświetlanie 1–48 z 484 wyników

Pieczątki firmowe

Najważniejsze informacje to nazwa i adres firmy. Ważny jest również numer NIP. Dodatkowo może się też pojawić adres mejlowy i numer telefonu. Jest bardzo dużo gotowych wzorów. Czasem też pojawia się numer konta firmy. Inne dane zawiera pieczątka firmowa dla różnych rodzajów spółek.

Pieczątki firmowe w różnych rozmiarach

W zależności od tego ile informacji chcemy zawrzeć, mamy do wyboru różne wymiary. Kiedy już nam się mocno wysłuży, możemy wymienić samą gumkę. Tak wyjdzie znacznie taniej, niż kupowanie nowego automatu. Możemy wybrać model prostokątny lub okrągły. Najbardziej popularne są automatyczne. Proste w obsłudze. Wystarczy tusz do uzupełnienia. Rzadziej wymienia się gąbeczkę tuszującą. Kiedy to nie pomaga i odbicie jest niewyraźnie, trzeba zazwyczaj wymienić gumkę. Rzadziej spotyka się pieczątki drewniane. Wymagają one osobnej poduszki do tuszu. Podczas wizyty w banku przydadzą się pieczątki kieszonkowe.

Pieczątka firmowa zawsze pod ręką

Wygodne podczas załatwiania spraw poza siedzibą firmy będą pieczątki kieszonkowe. Jak sama nazwa wskazuje, mieszczą się w kieszeni. Mają specjalne zamknięcie, co zapobiegnie wybrudzenia ubrania czy dokumentów. Pieczątki firmowe stanowi też w jakiś sposób reklamę. Można zamówić wzór zawierający logo firmy. Jednak kieszonkowy format ma swoje wady. Pieczątki kieszonkowe nie zmieszczą zbyt dużo treści.