Dziurkacz biurowy

Wybierając dziurkacz do papieru, kierujemy się zazwyczaj kilkoma preferencjami. Przede wszystkim ilością kartek, którą ma dziurkować. Małe urządzenia dziurkują od 10, 20, 25 kartek. Średnie około 30, 40, 60. Natomiast duże 100, a nawet 200 kartek. To już duże, supermocne urządzenia.

Wyświetlanie 1–48 z 270 wyników

Dziurkacz do papieru

Bardzo ważny jest dobór odpowiedniego producenta. Zdarza się, że sprzęt nie dziurkuje do końca i papier odrywa się brzydko i nieestetycznie. Każdy dziurkacz biurowy powinien posiadać ogranicznik formatów A4, A5, A6. Solidniejsze wykonane są z metalu. Te słabsze w większości z plastiku. Antypoślizgowa powierzchnia spodu ochroni przed porysowaniem biurka. Praktycznie wszystkie zawierają pojemniczek na ścinki.

Dziurkacz biurowy – oferta sklepu Alibiuro.pl

Kiedy wybierzemy już odpowiednią moc, warto zastanowić się nad wzornictwem. Jest ogromny wybór kolorów. Od jakiegoś czasu dostępne są w pięknych barwach z kolekcji WOW. Możemy dobrać dziurkacz biurowy, kierując się preferencjami kolorystycznymi. Łatwo dopasujemy do posiadanych już na biurku artykułów biurowych. Każdy dziurkacz może przedziurkować kartkę na cztery dziurki. Większość wymaga jednak dziurkowania dwa razy. Jeśli potrzebujemy wpiąć kartki do segregatora na cztery ringi, kupmy dziurkacz na cztery dziurki. Oszczędzimy wtedy sporo czasu i energii. Dziurkowania będzie dwa razy mniej. Jeśli mamy mało miejsca kupmy model z blokadą ramienia. Wtedy bez problemu zmieści się w szufladzie.

Dziurkacze biurowe najlepszych marek

Zazwyczaj potrzebujemy dziurkacz do biura lub sekretariatu. Wybierając markę, kierujmy się wysoką trwałością i solidnością. Niektóre marki dają nawet 10 lat gwarancji na urządzenie. Wtedy mamy pewność, że zakupiliśmy trwałe urządzenie. I będziemy je użytkować przez długi czas. Na rynku dostępne są też modele wymagające mniejszej siły nacisku. To bardzo pomaga przy bardzo dużej ilości kartek do dziurkowania. Są także dziurkacze do zadań specjalnych, na przykład dziurkacze ozdobne. Dziurkują otwory w różnych kształtach. Przydają się nie tylko do szkoły.