Kategorie
Cena (zł)
Filtruj producentów
Filtruj dostępność
Filtruj promocje
Seria
Ilość w opakowaniu
Pojemność [ml]

Kleje i masy mocujące

Jaką formę klejenia wybrać? W ofercie jest duży wybór. Największą zaletą masy mocującej jest jej cena. Klej biurowy możemy zakupić w tubce albo w sztyfcie. Klej szkolny zakupimy w formie tubki, sztyftu lub taśmy.

Kategoria: Kleje i masy mocujące

Kleje i masy mocujące

Jaką formę klejenia wybrać? W ofercie jest duży wybór. Największą zaletą masy mocującej jest jej cena. Klej biurowy możemy zakupić w tubce albo w sztyfcie. Klej szkolny zakupimy w formie tubki, sztyftu lub taśmy.

Wyświetlanie 1–16 z 153 wyników

Masa mocująca

Co zrobić, kiedy tradycyjne klejące preparaty się nie sprawdzają? Kiedy nie chcemy zabrudzić ściany lub innej powierzchni. Możemy wtedy zastosować masy mocujące. Są najczęściej w białym kolorze. Konsystencją przypominają plastelinę. Modelujemy kawałek w dłoni, aż się zagrzeje. W ten sposób przyklejamy do ściany obraz lub plakat. Nie powinien zostać żaden ślad. Jest jeszcze dodatkowa oszczędność. Masy mocujące to ekonomiczny wybór. Wykorzystany kawałek plasteliny możemy użyć wielokrotnie. Pamiętajmy, żeby ściana była sucha i czysta. Masa mocująca przyda się, kiedy nie chcemy zniszczyć i zabrudzić powierzchni.

Klej szkolny i biurowy zawsze pod ręką

Klej szkolny to podstawa pracy w szkole na zajęciach technicznych. Stosujemy go do papieru, kartonów, tkanin, zdjęć. Oczywiście klej do papieru przyda się także w każdym biurze. Chociaż, aby zakleić koperty. Zaletą aktualnego składu jest bezbarwność i bezwonność. Znajdziemy też ekologiczne, bez kwasów, rozpuszczalników. Klej szkolny zakupimy w formie tubki, sztyftu lub taśmy.

Masa mocująca czy klej?

Największą zaletą masy jest jej cena. Do tego nie musimy uszkadzać ściany, żeby powiesić obrazek. Gwoździe i młotek są już niepotrzebne. Podobnie z kartkami papieru. Nie musimy ich przyklejać taśmą klejącą. Często przy próbie odklejenia uszkadzało się papier. Teraz ochronimy powierzchnię i obrazek. Masy mocujące to bezpieczny sposób klejenia dla naszych ścian.

Klej biurowy w tubce, w sztyfcie lub w sprayu

Klej biurowy możemy zakupić w tubce albo w sztyfcie. W sztyfcie łatwiej się klei i nie musimy rozsmarowywać. Dzięki sprayowi natomiast zakleimy łatwiej duże powierzchnie. Oprócz tego są jeszcze kropelki, szybkoschnące i odporne na temperatury. Dla bardziej precyzyjnych potrzeb mamy też taśmy. Inny będzie potrzebny do klejenia wewnątrz pomieszczeń, a inny na zewnątrz. Do bardziej wymagających sytuacji przyda się stworzony z żywicy syntetycznej. Są także warianty zmywalne.