Farby plakatowe

Plakatowe farby to niezbędny produkt w wyprawce szkolnej dziecka. Przydaje się nie tylko w szkole czy przedszkolu. Również w domu, w pochmurne dni można je wykorzystać do zabawy i przyjemnego spędzenia czasu. Najczęściej możemy spotkać farby plakatowe w butelkach lub małych plastikowych kubeczkach. Są pakowane po sześć, osiem lub dwanaście kolorów. Wybierzmy produkt, którego kolory będą ładne i intensywne. Zwróćmy też uwagę na jego skład. Powinny być nietoksyczne, zmywalne i spełniać normy bezpieczeństwa. Wtedy będziemy spokojni o bezpieczeństwo naszych pociech. Charakterystyczne dla tego rodzaju farb jest to, że są dobrze kryjące. Można też nimi malować po szkle i drewnie. Są bardzo wydajne i starczają na długo. Dodatkową zaletą plakatówek jest ich łatwość spierania się z ubrań.

Akwarele

Ten rodzaj farb przy malowaniu wymaga użycia wody. Dlatego najlepiej stosować grubszy papier, aby kartki się nie zdeformowały. Jeśli chodzi o rodzaj, możemy wybrać farby akwarelowe w kostkach lub pastylkach, które są wygodne w użyciu. Zestawy zawierają od kilku do kilkunastu kolorów. Są jednak dość twarde i czasem wymagają użycia dużej ilości wody. Kolory są delikatne i niezbyt kryjące. Akwarele doskonale nadają się do malowania tła i delikatniejszych elementów.

Wyświetlanie 1–48 z 274 wyników

 • farby cricco 21 kolkaseta alibiuro.pl 75

  Farby Cricco 21 Kol Kaseta

  8,61  z VAT

  Farby akwarelowe Cricco doskonale nadają się do zajęć plastycznych zarówno w szkole jak i w domu. Jasne żywe kolory zachęcają do kreatywności. Farby łatwo się rozprowadzają i umożliwiają mieszanie kolorów. Krążki o średnicy 28mm. W zestawie pędzelek.

 • Happy Color, Farba akrylowa MATT, drzewo sandałowe, 60 ml HA 7375 0060-186

  7,21  z VAT

  Wysokiej jakości dekoracyjna farba akrylowa o matowym wykończeniu. Świetnie pokrywa nawet najbardziej wymagające powierzchnie takie jak drewno, szkło, metal i tkaniny. Można ją mieszać z wodą lub innymi kolorami z tej serii. W celu uzyskania wykończenia błyszczącego należy wyschniętą powierzchnię pokryć werniksem gloss. Wodoodporna po wyschnięciu, narzędzia i pędzle umyć wodą zaraz po skończonej pracy….

 • Happy Color, Farba tempera Premium, lawendowa, 1000 ml HA 3310 1000-62

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego). Dobre właściwości kryjące.Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi farbami…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, ciemnożółta, 1000 ml HA 3310 1000-16

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba tempera Premium o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego). Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, srebrna, 300 ml HA 3310 0300-81

  0,01  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze.Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej.Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu.Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego). Dobre właściwości kryjące.Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin.Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi farbami oraz nakładać wielowarstwowo.Bezpieczna (norma…

 • Happy Color, Farba akrylowa, zielona, 75 ml HA 7370 0075-5

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: zielony. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, biel tytanowa, 75 ml HA 7370 0075-0

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: tytanowa biel. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, czarna, 75 ml HA 7370 0075-9

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: czarny. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba tempera Premium, brązowa, 1000 ml HA 3310 1000-7

  36,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego).Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi farbami…

 • Happy Color, Farba akrylowa, srebrna, 75 ml HA 7370 0075-81

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność: 75 ml. Kolor: srebrny. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, brązowa, 75 ml HA 7370 0075-7

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: brązowy. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, fioletowa, 75 ml HA 7370 0075-6

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: fioletowy. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, limonka, 75 ml HA 7370 0075-50

  8,41  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: limonka. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, kość słoniowa, 75 ml HA 7370 0075-435

  8,93  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: kość słoniowa. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, pomarańczowa, 75 ml HA 7370 0075-4

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: pomarańczowy. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, granatowa, 75 ml HA 7370 0075-33

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: granatowy. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, niebieski gołębi, 75 ml HA 7370 0075-31

  8,41  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: niebieski gołębi. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, niebieska, 75 ml HA 7370 0075-3

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: niebieski. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, karminowa, 75 ml HA 7370 0075-28

  8,93  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: karminowy. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, ciemnoczerwona, 75 ml HA 7370 0075-26

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: ciemnoczerwony. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, ciemnoróżowa, 75 ml HA 7370 0075-25

  8,93  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: ciemnoróżowy. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, jasnoróżowa, 75 ml HA 7370 0075-20

  8,41  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: jasnoróżowy. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, czerwona, 75 ml HA 7370 0075-2

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: czerwony. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, jasnożółta limonkowa, 75 ml HA 7370 0075-15

  8,93  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: jasnożółty limonkowy. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, złota, 75 ml HA 7370 0075-11

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: złoty. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, żółta, 75 ml HA 7370 0075-1

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: żółty. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farby akrylowe, zestaw kolorystyczny, 24 kolory x 12 ml HA 7370 0012-K24

  56,13  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można ją mieszać z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Posiada atest CE. Pojemność tubki 12 ml. Zestaw 24 kolorów.

 • Happy Color, Farba tempera Premium, śliwkowa, 1000 ml HA 3310 1000-63

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego).Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi farbami…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, błękitna, 1000 ml HA 3310 1000-30

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego).Dobre właściwości kryjące.Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi farbami oraz…

 • farba tempera cricco 500ml żółta alibiuro.pl 37

  Farba Tempera Cricco 500ml Żółta

  17,22  z VAT

  Wysokiej jakości farba w kolorze żółtym. Dzięki gęstej konsystencji posiada bardzo dobre właściwości kryjące. Przeznaczona do malowania na różnego rodzaju powierzchniach. Specjalny aplikator ułatwia dozowanie użycia farby. Łatwe mieszanie kolorów i efektowne odcienie pośrednie.

 • farba tempera cricco 500ml pomarańczowa alibiuro.pl 39

  Farba Tempera Cricco 500ml Pomarańczowa

  17,22  z VAT

  Wysokiej jakości farba w kolorze pomarańczowym. Dzięki gęstej konsystencji posiada bardzo dobre właściwości kryjące. Przeznaczona do malowania na różnego rodzaju powierzchniach. Specjalny aplikator ułatwia dozowanie użycia farby. Łatwe mieszanie kolorów i efektowne odcienie pośrednie.

 • farba tempera cricco 500ml czerwona alibiuro.pl 43

  Farba Tempera Cricco 500ml Czerwona

  17,22  z VAT

  Wysokiej jakości farba w kolorze czerwonym. Dzięki gęstej konsystencji posiada bardzo dobre właściwości kryjące. Przeznaczona do malowania na różnego rodzaju powierzchniach. Specjalny aplikator ułatwia dozowanie użycia farby. Łatwe mieszanie kolorów i efektowne odcienie pośrednie.

 • Happy Color, Farba akrylowa MATT, zielona kawa, 60 ml HA 7375 0060-156

  7,21  z VAT

  Wysokiej jakości dekoracyjna farba akrylowa o matowym wykończeniu. Świetnie pokrywa nawet najbardziej wymagające powierzchnie takie jak drewno, szkło, metal i tkaniny. Można ją mieszać z wodą lub innymi kolorami z tej serii. W celu uzyskania wykończenia błyszczącego należy wyschniętą powierzchnię pokryć werniksem gloss. Wodoodporna po wyschnięciu, narzędzia i pędzle umyć wodą zaraz po skończonej pracy….

 • Happy Color, Farba tempera Premium, ciemnobrązowa, 1000 ml HA 3310 1000-75

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego).Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi farbami…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, zielona oliwka, 1000 ml HA 3310 1000-56

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba tempera Premium o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego). Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, jasnozielona, 1000 ml HA 3310 1000-51

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego).Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi farbami…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, koralowa, 1000 ml HA 3310 1000-40

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba tempera Premium o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego). Dobre właściwości kryjące.Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, turkusowa, 1000 ml HA 3310 1000-39

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego).Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi farbami…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, granatowa, 1000 ml HA 3310 1000-33

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego).Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi farbami…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, niebieska, 1000 ml HA 3310 1000-3

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego). Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, czerwona, 1000 ml HA 3310 1000-2

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego). Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, cytrynowa, 1000 ml HA 3310 1000-10

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego). Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, żółta, 1000 ml HA 3310 1000-1

  36,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego).Dobre właściwości kryjące.Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi farbami oraz…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, biała, 1000 ml HA 3310 1000-0

  36,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego). Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, żółta, 500 ml HA 3310 0500-1

  23,23  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego). Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi…

 • farba tempera cricco 500ml zielona alibiuro.pl 59

  Farba Tempera Cricco 500ml Zielona

  17,22  z VAT

  Wysokiej jakości farba w kolorze zielonym. Dzięki gęstej konsystencji posiada bardzo dobre właściwości kryjące. Przeznaczona do malowania na różnego rodzaju powierzchniach. Specjalny aplikator ułatwia dozowanie użycia farby. Łatwe mieszanie kolorów i efektowne odcienie pośrednie.

 • farba tempera cricco 500ml jasna niebieska alibiuro.pl 57

  Farba Tempera Cricco 500ml Jasna Niebieska

  17,22  z VAT

  Wysokiej jakości farba w kolorze jasnoniebieskim. Dzięki gęstej konsystencji posiada bardzo dobre właściwości kryjące. Przeznaczona do malowania na różnego rodzaju powierzchniach. Specjalny aplikator ułatwia dozowanie użycia farby. Łatwe mieszanie kolorów i efektowne odcienie pośrednie.

 • farba tempera cricco 500ml brązowa alibiuro.pl 54

  Farba Tempera Cricco 500ml Brązowa

  17,22  z VAT

  Wysokiej jakości farba w kolorze brązowym. Dzięki gęstej konsystencji posiada bardzo dobre właściwości kryjące. Przeznaczona do malowania na różnego rodzaju powierzchniach. Specjalny aplikator ułatwia dozowanie użycia farby. Łatwe mieszanie kolorów i efektowne odcienie pośrednie.

Farby akwarelowe

Są jeszcze farby akwarelowe w tubkach. Przydają się, kiedy wiemy, że zużyjemy ich dużo. Dobre farby akwarelowe będą odporne na działanie promieni słonecznych i szybko nie wyblakną. Przy wyborze przede wszystkim kierujmy się tym, dla kogo mają być przeznaczone. Inne akwarele wybierzemy dla małych dzieci. Inne dla pasjonatów malowania praz uczniów i studentów szkół plastycznych.

Farby plakatowe wielokolorowe

Plakatówkami ze względu na ich konsystencję możemy malować bez użycia wody. Jest duży wybór kolorów o różnych odcieniach i intensywnościach. Mogą być również farby plakatowe w tubkach. Oprócz farb akwarelowych o plakatowych mamy w ofercie również farby witrażowe, brokatowe, do malowania twarzy.