Farby plakatowe

Plakatowe farby to niezbędny produkt w wyprawce szkolnej dziecka. Przydaje się nie tylko w szkole czy przedszkolu. Również w domu, w pochmurne dni można je wykorzystać do zabawy i przyjemnego spędzenia czasu. Najczęściej możemy spotkać farby plakatowe w butelkach lub małych plastikowych kubeczkach. Są pakowane po sześć, osiem lub dwanaście kolorów. Wybierzmy produkt, którego kolory będą ładne i intensywne. Zwróćmy też uwagę na jego skład. Powinny być nietoksyczne, zmywalne i spełniać normy bezpieczeństwa. Wtedy będziemy spokojni o bezpieczeństwo naszych pociech. Charakterystyczne dla tego rodzaju farb jest to, że są dobrze kryjące. Można też nimi malować po szkle i drewnie. Są bardzo wydajne i starczają na długo. Dodatkową zaletą plakatówek jest ich łatwość spierania się z ubrań.

Akwarele

Ten rodzaj farb przy malowaniu wymaga użycia wody. Dlatego najlepiej stosować grubszy papier, aby kartki się nie zdeformowały. Jeśli chodzi o rodzaj, możemy wybrać farby akwarelowe w kostkach lub pastylkach, które są wygodne w użyciu. Zestawy zawierają od kilku do kilkunastu kolorów. Są jednak dość twarde i czasem wymagają użycia dużej ilości wody. Kolory są delikatne i niezbyt kryjące. Akwarele doskonale nadają się do malowania tła i delikatniejszych elementów.

Wyświetlanie 1–48 z 274 wyników

 • farby lambo school 21 kolkaseta alibiuro.pl 71

  Farby Lambo School 21 Kol Kaseta

  6,36  z VAT

  Zestaw 21 farb wodnych zamkniętych w plastikowej kasecie. Farby w postaci owalnych pastylek o średnicy 28 mm, które po zwilżeniu są gotowe do użycia. W zestawie pędzelek z trwałym włosiem. Farby świetnie sprawdzają się przy malowaniu na papierze.

 • Strigo Farby akwarelowe 12 kolorów z pędzelkiem SSC016

  8,69  z VAT

  FARBY AKWARELOWE 12 kol. Z PĘDZELKIEM Strigo SSC016 Farby akwarelowe to farby wodne, które służą do malowania po papierze. Są gotowe do użycia po zwilżeniu wodą. Jest to produkt dedykowany osobom, które chcą tworzyć prace plastyczne z wykorzystaniem efektów rozmycia konturów czy gry światła. Akwarelę można łączyć z innymi technikami np. farbami plakatowymi czy kredkami…

 • farby cricco 21 kolkaseta alibiuro.pl 75

  Farby Cricco 21 Kol Kaseta

  9,27  z VAT

  Farby akwarelowe Cricco doskonale nadają się do zajęć plastycznych zarówno w szkole jak i w domu. Jasne żywe kolory zachęcają do kreatywności. Farby łatwo się rozprowadzają i umożliwiają mieszanie kolorów. Krążki o średnicy 28mm. W zestawie pędzelek.

 • Happy Color, Farba akrylowa MATT, drzewo sandałowe, 60 ml HA 7375 0060-186

  7,21  z VAT

  Wysokiej jakości dekoracyjna farba akrylowa o matowym wykończeniu. Świetnie pokrywa nawet najbardziej wymagające powierzchnie takie jak drewno, szkło, metal i tkaniny. Można ją mieszać z wodą lub innymi kolorami z tej serii. W celu uzyskania wykończenia błyszczącego należy wyschniętą powierzchnię pokryć werniksem gloss. Wodoodporna po wyschnięciu, narzędzia i pędzle umyć wodą zaraz po skończonej pracy….

 • Happy Color, Farba tempera Premium, lawendowa, 1000 ml HA 3310 1000-62

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego). Dobre właściwości kryjące.Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi farbami…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, ciemnożółta, 1000 ml HA 3310 1000-16

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba tempera Premium o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego). Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, srebrna, 300 ml HA 3310 0300-81

  0,01  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze.Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej.Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu.Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego). Dobre właściwości kryjące.Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin.Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi farbami oraz nakładać wielowarstwowo.Bezpieczna (norma…

 • Happy Color, Farba akrylowa, zielona, 75 ml HA 7370 0075-5

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: zielony. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, biel tytanowa, 75 ml HA 7370 0075-0

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: tytanowa biel. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, czarna, 75 ml HA 7370 0075-9

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: czarny. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba tempera Premium, brązowa, 1000 ml HA 3310 1000-7

  36,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego).Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi farbami…

 • Happy Color, Farba akrylowa, srebrna, 75 ml HA 7370 0075-81

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność: 75 ml. Kolor: srebrny. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, brązowa, 75 ml HA 7370 0075-7

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: brązowy. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, fioletowa, 75 ml HA 7370 0075-6

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: fioletowy. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, limonka, 75 ml HA 7370 0075-50

  8,41  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: limonka. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, pomarańczowa, 75 ml HA 7370 0075-4

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: pomarańczowy. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, granatowa, 75 ml HA 7370 0075-33

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: granatowy. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, niebieski gołębi, 75 ml HA 7370 0075-31

  8,41  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: niebieski gołębi. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, niebieska, 75 ml HA 7370 0075-3

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: niebieski. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, karminowa, 75 ml HA 7370 0075-28

  8,93  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: karminowy. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, jasnoróżowa, 75 ml HA 7370 0075-20

  8,41  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: jasnoróżowy. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, jasnożółta limonkowa, 75 ml HA 7370 0075-15

  8,93  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: jasnożółty limonkowy. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, złota, 75 ml HA 7370 0075-11

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: złoty. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba akrylowa, żółta, 75 ml HA 7370 0075-1

  11,19  z VAT

  Wysokiej jakości hobbystyczna farba akrylowa. Bezzapachowa. Idealna do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu i tkaninach. Można mieszać ją z wodą lub innymi kolorami z tej serii. Wodoodporna po wyschnięciu, pędzle i zabrudzone powierzchnie łatwo zmywalne mydłem oraz wodą. Dla dzieci powyżej 3 lat. Pojemność tubki: 75 ml. Kolor: żółty. Posiada atest CE.

 • Happy Color, Farba tempera Premium, śliwkowa, 1000 ml HA 3310 1000-63

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego).Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi farbami…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, błękitna, 1000 ml HA 3310 1000-30

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego).Dobre właściwości kryjące.Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi farbami oraz…

 • Farby akwarelowe 12 kolorów Fiorello 170-1012

  5,14  z VAT

  Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie! Farby akwarelowe Fiorello 170-1012 zostały stworzone z myślą o dzieciach rozpoczynających swoją przygodę ze szkołą. Wyjątkowo bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka mogą być bez obaw stosowane przez dzieci w każdym wieku. Farby akwarelowe Fiorello są łatwo zmywalne i spieralne, dlatego są szczególnie polecane do użytku szkolnego. Postaw na kreatywność Twojego dziecka!…

 • farba tempera cricco 500ml żółta alibiuro.pl 37

  Farba Tempera Cricco 500ml Żółta

  15,90  z VAT

  Wysokiej jakości farba w kolorze żółtym. Dzięki gęstej konsystencji posiada bardzo dobre właściwości kryjące. Przeznaczona do malowania na różnego rodzaju powierzchniach. Specjalny aplikator ułatwia dozowanie użycia farby. Łatwe mieszanie kolorów i efektowne odcienie pośrednie.

 • farba tempera cricco 500ml pomarańczowa alibiuro.pl 39

  Farba Tempera Cricco 500ml Pomarańczowa

  15,90  z VAT

  Wysokiej jakości farba w kolorze pomarańczowym. Dzięki gęstej konsystencji posiada bardzo dobre właściwości kryjące. Przeznaczona do malowania na różnego rodzaju powierzchniach. Specjalny aplikator ułatwia dozowanie użycia farby. Łatwe mieszanie kolorów i efektowne odcienie pośrednie.

 • farba tempera cricco 500ml czerwona alibiuro.pl 43

  Farba Tempera Cricco 500ml Czerwona

  15,90  z VAT

  Wysokiej jakości farba w kolorze czerwonym. Dzięki gęstej konsystencji posiada bardzo dobre właściwości kryjące. Przeznaczona do malowania na różnego rodzaju powierzchniach. Specjalny aplikator ułatwia dozowanie użycia farby. Łatwe mieszanie kolorów i efektowne odcienie pośrednie.

 • Happy Color, Farba akrylowa MATT, zielona kawa, 60 ml HA 7375 0060-156

  7,21  z VAT

  Wysokiej jakości dekoracyjna farba akrylowa o matowym wykończeniu. Świetnie pokrywa nawet najbardziej wymagające powierzchnie takie jak drewno, szkło, metal i tkaniny. Można ją mieszać z wodą lub innymi kolorami z tej serii. W celu uzyskania wykończenia błyszczącego należy wyschniętą powierzchnię pokryć werniksem gloss. Wodoodporna po wyschnięciu, narzędzia i pędzle umyć wodą zaraz po skończonej pracy….

 • Happy Color, Farba tempera Premium, ciemnobrązowa, 1000 ml HA 3310 1000-75

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego).Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi farbami…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, zielona oliwka, 1000 ml HA 3310 1000-56

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba tempera Premium o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego). Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, jasnozielona, 1000 ml HA 3310 1000-51

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego).Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi farbami…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, koralowa, 1000 ml HA 3310 1000-40

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba tempera Premium o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego). Dobre właściwości kryjące.Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, turkusowa, 1000 ml HA 3310 1000-39

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego).Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi farbami…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, granatowa, 1000 ml HA 3310 1000-33

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego).Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi farbami…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, niebieska, 1000 ml HA 3310 1000-3

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego). Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, magenta, 1000 ml HA 3310 1000-22

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego).Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi farbami…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, czerwona, 1000 ml HA 3310 1000-2

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego). Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, cytrynowa, 1000 ml HA 3310 1000-10

  29,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego). Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, żółta, 1000 ml HA 3310 1000-1

  36,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego).Dobre właściwości kryjące.Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi farbami oraz…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, biała, 1000 ml HA 3310 1000-0

  36,26  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego). Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi…

 • Happy Color, Farba tempera Premium, żółta, 500 ml HA 3310 0500-1

  23,23  z VAT

  Gęsta, wydajna farba o pięknym czystym kolorze. Do malowania papieru, kartonu, drewna, gliny, szkła, metalu, plastiku, masy solnej i modelarskiej. Wysoka zawartość pigmentu zapewnia intensywny kolor po wyschnięciu. Do utrwalenia koloru można użyć werniksu (np. akrylowego). Dobre właściwości kryjące. Łatwo zmywalna ze skóry rąk i większości tkanin. Farbę można rozcieńczać z wodą, mieszać z innymi…

 • farba tempera cricco 500ml zielona alibiuro.pl 59

  Farba Tempera Cricco 500ml Zielona

  15,90  z VAT

  Wysokiej jakości farba w kolorze zielonym. Dzięki gęstej konsystencji posiada bardzo dobre właściwości kryjące. Przeznaczona do malowania na różnego rodzaju powierzchniach. Specjalny aplikator ułatwia dozowanie użycia farby. Łatwe mieszanie kolorów i efektowne odcienie pośrednie.

 • farba tempera cricco 500ml jasna niebieska alibiuro.pl 57

  Farba Tempera Cricco 500ml Jasna Niebieska

  15,90  z VAT

  Wysokiej jakości farba w kolorze jasnoniebieskim. Dzięki gęstej konsystencji posiada bardzo dobre właściwości kryjące. Przeznaczona do malowania na różnego rodzaju powierzchniach. Specjalny aplikator ułatwia dozowanie użycia farby. Łatwe mieszanie kolorów i efektowne odcienie pośrednie.

 • farba tempera cricco 500ml brązowa alibiuro.pl 54

  Farba Tempera Cricco 500ml Brązowa

  15,90  z VAT

  Wysokiej jakości farba w kolorze brązowym. Dzięki gęstej konsystencji posiada bardzo dobre właściwości kryjące. Przeznaczona do malowania na różnego rodzaju powierzchniach. Specjalny aplikator ułatwia dozowanie użycia farby. Łatwe mieszanie kolorów i efektowne odcienie pośrednie.

 • farby plakatowe cricco 20ml 12 kol. alibiuro.pl 15

  Farby Plakatowe Cricco 20ml 12 Kol

  19,88  z VAT

  Farby plakatowe w jasnych, intensywnych kolorach. Optymalna gęstość zapewnia łatwe rozprowadzanie i mieszanie kolorów. Szczelne pojemniczki 20ml zapobiegają wysychaniu farb. Doskonałe do domu i szkoły. Opakowanie kartonowe 12 kolorów.

Farby akwarelowe

Są jeszcze farby akwarelowe w tubkach. Przydają się, kiedy wiemy, że zużyjemy ich dużo. Dobre farby akwarelowe będą odporne na działanie promieni słonecznych i szybko nie wyblakną. Przy wyborze przede wszystkim kierujmy się tym, dla kogo mają być przeznaczone. Inne akwarele wybierzemy dla małych dzieci. Inne dla pasjonatów malowania praz uczniów i studentów szkół plastycznych.

Farby plakatowe wielokolorowe

Plakatówkami ze względu na ich konsystencję możemy malować bez użycia wody. Jest duży wybór kolorów o różnych odcieniach i intensywnościach. Mogą być również farby plakatowe w tubkach. Oprócz farb akwarelowych o plakatowych mamy w ofercie również farby witrażowe, brokatowe, do malowania twarzy.