AKCJA SZKOŁA

Olbrzymi wybór artykułów szkolnych w AliBiuro!

Witamy wszystkich uczniów i ich rodziców! Mamy dla Was ogromną ilość atrakcyjnych artykułów szkolnych w rewelacyjnych cenach z dostawą do domu. O wszystkich, szczególnie tych najważniejszych dla dzieci w wieku szkolnym, chcielibyśmy Wam opowiedzieć. Przygotujcie się na niesamowitą podróż przez ofertę artykułów szkolnych AliBiuro.pl, które lubimy najbardziej.

Plecaki szkolne i tornistry

Plecaki szkolne to produkty niezbędne dla każdego ucznia. Dzięki nim mamy możliwość przynoszenia do szkoły różnych przyborów, a także drugiego śniadania. Najlepiej znaleźć plecak, który posiada dużą komorę. Zmieszczą się w nim książki zeszyty i teczki w formacie A4. Plecaki szkolne powinny być także wyposażone w kilka kieszonek, dzięki którym będzie można poukładać w nich wszystkie rzeczy.

Piórniki szkolne

Chciałbyś, aby Twoje dziecko z radością zabierało się za lekcje, ale widzisz, że jego problemem jest bałagan w piórniku? A może denerwują Cię porozrzucane przybory szkolne na jego biurku? Masz już dość sprzątania kredek, pisaków i innych przyborów szkolnych? Czas na zmiany. Zanim Twoje dziecko zajmie się nauką, zadbaj o odpowiednie warunki pracy. Wiesz przecież, że porządek w miejscu pracy to podstawa. Dlatego czym prędzej przygotuj odpowiednie pojemniki, do których Twoja pociecha będzie mogła wkładać nie tylko swoje przybory, ale również odpowiednio posegregowane materiały do nauki. Zadbaj o odpowiednie przybory. Daj swojemu dziecku ołówki, długopisy oraz kredki. Zakreślacze to kolejny ważny przybór, który sprawdzi się podczas codziennej nauki Twojego dziecka. Tu znajdziesz wszystkie przybory, które umilą naukę Twojemu dziecku.

Przybory szkolne do pisania

Nauka pisania, poznawanie takich podstaw jak alfabet czy nawet wypełnienie takich elementów jak test czy sprawdzian we współczesnej szkole została nieco urozmaicona. Dziś mamy możliwość nauki tradycyjnymi metodami, jak również korzystania z nauczania zdalnego. Żyjemy w czasach, w których nikt nie jest w stanie obyć się bez technologii. Obecnie w każdej firmie znajdziemy urządzenie, którego mechanizm opiera się na wynalazkach opatentowanych jeszcze w XX wieku. Rozwój sprawił, że urządzenia te są powszechnie dostępne, a to wpływa na wymyślanie nowych metod nauki. Cieszymy się z rozwoju cywilizacyjnego, jednak nadal hołdujemy tradycyjnym metodom nauki. Dlatego w naszym sklepie znajdą Państwo przybory do pisania, które umilą naukę oraz sporządzanie notatek Państwu i Państwa dzieciom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zeszyty szkolne

Zeszyty szkolne to jedne z najbardziej podstawowych przyborów szkolnych. Czy wyobrażasz sobie, że brakuje go w którejś szkole lub przedszkolu, albo w plecaku któregoś z uczniów? Oczywiście, że nie! Skoro więc Twoje dziecko korzysta z niego codziennie, warto wybrać taki, który sprawi, że pisanie będzie dla niego przyjemnością. Kratka czy linie? Zwykły zeszyt z grzbietem, czy może kołozeszyt umożliwiający wyrywanie stron? W twardej czy miękkiej oprawie? Wybierz swój ulubiony i miej go zawsze przy sobie. Kto wie, kiedy będziesz musiał coś zanotować?

Notatniki

Notatniki to jedne z ważnych przyborów szkolnych. Czy wyobrażasz sobie, że brakuje go w którejś szkole lub przedszkolu, albo w plecaku któregoś z uczniów? Oczywiście, że nie! Skoro więc Twoje dziecko korzysta z niego codziennie, warto wybrać taki, który sprawi, że pisanie będzie dla niego przyjemnością. 

Bruliony

W Twojej głowie mnoży się od pomysłów? Ciągle jesteś w biegu i często musisz zapisywać ulatujące Ci w pośpiechu myśli? Zawsze powinieneś mieć przy sobie brulion, który umożliwi Ci prowadzenie szybkich zapisków. Taka broszura jest lekka i nieduża, więc z łatwością zmieścisz ją w plecaku lub w torbie. Twarda oprawa zapewni bezpieczeństwo wszystkim stronom, natomiast spiralny grzbiet umożliwi Ci wyrwanie dowolnej kartki w każdym momencie. Proste, ale genialnie, czyż nie? Nie pozwól zginąć żadnej swojej błyskotliwej myśli i wybierz idealny brulion, który będzie Ci towarzyszył każdego dnia.

Bloki techniczne i rysunkowe

Bloki to niezbędne wyposażenie każdego ucznia młodszej klasy szkoły podstawowej. Do wyboru mamy dwa formaty, blok techniczny A3 oraz A4. Papier jest trwały i bardzo dobrej jakości. Zazwyczaj ma dziesięć kartek. Możemy zakupić blok techniczny kolorowy albo biały. Papier powinien być gładki i odporny na rozdarcia podczas wymazywania gumką. Znakomicie nadaje się do wydzieranek, wycinanek, rysunków oraz innych plastycznych i technicznych prac. Jeśli kartka jest barwiona w masie, uzyskamy wydzierany kawałek papieru w jednolitym kolorze. Bez białych obramowań. Dostępne są również bloki tylko z czarnymi kartkami.

Farby plakatowe i akwarele

Plakatowe farby to niezbędny produkt w wyprawce szkolnej dziecka. Przydaje się nie tylko w szkole czy przedszkolu. Również w domu, w pochmurne dni można je wykorzystać do zabawy i przyjemnego spędzenia czasu. Najczęściej możemy spotkać farby plakatowe w butelkach lub małych plastikowych kubeczkach. Są pakowane po sześć, osiem lub dwanaście kolorów. Wybierzmy produkt, którego kolory będą ładne i intensywne. Zwróćmy też uwagę na jego skład. Powinny być nietoksyczne, zmywalne i spełniać normy bezpieczeństwa. Wtedy będziemy spokojni o bezpieczeństwo naszych pociech. Charakterystyczne dla tego rodzaju farb jest to, że są dobrze kryjące. Można też nimi malować po szkle i drewnie. Są bardzo wydajne i starczają na długo. Dodatkową zaletą plakatówek jest ich łatwość spierania się z ubrań.

Kredki i pastele

Kredki ołówkowe oprócz pasteli są chyba najbardziej popularne i najchętniej kupowane. Można je kupić w niezbyt wysokiej cenie. Kredki ołówkowe są łatwo dostępne. Warto zaopatrzyć się od razu przy zakupie w dobrej jakości temperówkę. Powinny być wykonane z wysokiej jakości naturalnego drewna, najlepiej ekologicznego. Kredki ołówkowe marki Staedtler mają specjalną warstwę ochronną między grafitem a drewnem, która chroni wkłady przed złamaniem. Wadą kredek drewnianych jest ich twardość. Jeśli wolimy bardziej miękką kreskę, wybierzmy na przykład pastele, czyli kredki pastelowe.

Nożyczki do papieru

Nożyczki przydają się nie tylko w biurze. To niezbędny produkt w domu i w szkole. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Przede wszystkim czy potrzebujemy je dla dorosłej osoby, czy dla dziecka. Dla dzieci będą mniejsze, zaopatrzone w zaokrąglone dla bezpieczeństwa ostrza. Dzięki temu dziecko nie zrobi sobie krzywdy ani kolegom z klasy. Uchwyt również powinien być przystosowany do małej rączki. Można wybrać wersję dla dzieci leworęcznych. Natomiast dla dorosłych kierujmy się na początek długością ostrza. Wielkość nożyczek waha się od około piętnastu centymetrów do dwudziestu pięciu.

Papier kolorowy i bibuła

Blok papierów kolorowych to jedna z niezbędnych rzeczy w szkolnej wyprawce. Przydaje się nie tylko w szkole i przedszkolu. Także w domu można go wykorzystać do kreatywnej zabawy z dziećmi. Może służyć do wykonywania różnych plastycznych prac jak wydzieranki, wycinanki i plakaty. Najczęściej papier możemy kupić w gotowych blokach po dziesięć arkuszy w formacie A4 oraz A3. Każdy arkusz jest w innym kolorze. 

Kto w dzieciństwie nie wykonywał kwiatów z bibuły? Służyła do wykonywania lampionów i łańcuchów na choinkę. W szkole mamy najczęściej do czynienia z bibułą marszczoną. Jest grubsza od gładkiej i wykorzystujemy ją do tworzenia rozmaitych ozdób i dekoracji. Pakowana jest przeważnie w rolkach po dziesięć sztuk. Dostępna jest bardzo szeroka gama kolorów. Od pastelowych, po intensywne. Pojawia się nawet bibuła w metalicznych kolorach.

Pędzle szkolne do farb

Często znajdziemy pędzelek w zestawie z farbami. Jest zazwyczaj cieniutki i posłuży do malowania detali. Aby jednak móc namalować tło, czy prostą kreskę, przyda się dodatkowo grubszy pędzel oraz skośny. W zależności od rodzaju farby dobrze też dopasować właściwe instrumenty. Ważny jest materiał, z którego są wykonane. W ofercie znajdziemy pędzelki z naturalnego lub syntetycznego włosia. Jeśli kupujemy pojedyncze sztuki, zwróćmy uwagę czy nie gubią włosków. Taka wada może zepsuć efekty naszej pracy lub pracy dziecka.

Pisaki szkolne i flamastry

Flamastry do szkoły powinny znaleźć się w każdej wyprawce szkolnej. Powinny się cechować wysoką jakością i trwałością kolorów. Praktyczne pisaki i flamastry posiadają zmywalny tusz na bazie wody sprawiający, że flamastry można łatwo usunąć ze skóry i sprać z odzieży. Tak dobrane pisaki i flamastry są idealne zarówno do wielogodzinnej zabawy jak i nauki.

Plastelina i modelina

Bez plasteliny nie wyobrażamy sobie dzieciństwa. Każdy chyba lepił to, co podpowiadała wyobraźnia. Niesamowicie pobudza kreatywność dziecka. Do tego pomaga wyćwiczyć dłonie u najmłodszych. Dobrze dobrana plastelina nie brudzi rąk ani nie niszczy biurka. Jej zaletą jest to, że można ją formować wielokrotnie. Jest elastyczna, ale trzeba wcześniej jej fragment ugnieść w rękach.

Cyrkle, gumki, linijki, temperówki i inne przybory

Z myślą o Państwa komforcie oddajemy do Państwa dyspozycji różnorodne artykuły kreślarskie: szablony, które ułatwią Państwu codzienne zmagania z rysunkiem. Aby praca przebiegała pomyślnie oferujemy również inne artykuły kreślarskie jak na przykład: blok, linijka czy też ekierka. Dla bardziej wprawionych twórców przygotowaliśmy również krzywik, który będzie dużym ułatwieniem w codziennych zmaganiach w pracy twórczej. Drodzy Państwo! Ołówki, ekierki i blok w dłonie i do dzieła! Twórzmy wspaniałe rysunki i czerpmy z tego przyjemność! Życzymy projektów zakończonych sukcesem, które dadzą Wam przyjemność i radość oraz samych wspaniałych prac.