Rolki termiczne

W każdej branży, gdzie wystawia się rachunki za wykonaną usługę, konieczna staje się rolka termiczna. Jest to produkt, który wyróżnia się odpowiednią jakością oraz wytrzymałością na lata. Z tego względu, rolka termiczna to idealny wkład do różnego rodzaju kas termicznych.

Rolki termiczne do kas fiskalnych

Rolka termiczna została wykonana z papieru termoczułego, a to oznacza, że nadruk jest tworzony za pomocą wysokiej temperatury. Taka forma wydruku sprawia, że wydruki nie rozmazują się, a także są bardziej odporne na długo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktową.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 27

Rolki termiczne do kas fiskalnych

Trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek działalność polegającą na sprzedaży bez kasy fiskalnej. Każdy zakup powinien zostać zarejestrowany, a klient otrzymać paragon. Niedopatrzenie może zakończyć się sporą karą finansową. Aby kasa działała sprawnie, potrzebujemy rolki termiczne do kas fiskalnych. Mamy do wyboru dużo różnych rozmiarów. Rolki różnią się miedzy sobą także długością.

Rolki termiczne z papieru termoczułego

Rolki są ze specjalnego papieru termoczułego. Niestety jedyną wadą jest trwałość. Po niedługim czasie wydruk blaknie. Dlatego powstały rolki ze specjalnym papierem, który jest trwalszy. Umożliwi przechowanie wydruków z kasy fiskalnej przez kilka lat. Wprawdzie takie rolki są droższe, ale niezbędne w razie ewentualnej kontroli.

Rolki do terminala

Płatność kartą jest coraz bardziej powszechna. Dąży się do niemal całkowitego wyeliminowania płatności gotówką. Niemal wszędzie możemy dokonać płatności kartą. Aby terminal funkcjonował bez przerw, potrzebujemy zapas rolki termicznych do terminali. Dysponujemy dużą ilością rozmiarów rolek. Chodzi o szerokość oraz długość. Niektóre terminale mieszczą dość krótkie rolki. Dlatego trzeba mieć ich spory zapas.