Etykiety i papier samoprzylepny

Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie biura lub magazynu bez etykiet. W sekretariacie potrzebne są między innymi do nadrukowania adresów na listy. W magazynach do drukowania etykiet na paczki i listy przewozowe. Ważne, by miały mocny, permanentny klej. A także by naklejki samoprzylepne nadawały się do wszystkich rodzajów drukarek. Zarówno atramentowych, jak i laserowych drukarek i kopiarek.

Wyświetlanie 1–48 z 1041 wyników

Etykiety samoprzylepne w ofercie Alibiuro.pl

Do wyboru, w zależności od potrzeb mamy klasyczne białe etykiety, dzielone na różnego rodzaju wielkości. Od formatu A4 po malutkie wielkości taśmy do metkownicy. Dla innych potrzeb są etykiety kolorowe. Najczęściej żółte, czerwone, niebieski i zielone. Dostępne są w różnych kształtach. Na przykład kółeczka w wielu kolorach i wielkościach. Najczęściej służą do oceniania dzieci w przedszkolach. Do zadań specjalnych będą służyły etykiety z bardzo mocnym klejem. Są one odporne na działanie różnych warunków atmosferycznych. Nie zniszczy ich deszcz, ostre słońce, brud i smary. Nie zniszczą się ani przy silnych mrozach, ani w ostrym upale.

Naklejki samoprzylepne z nadrukiem

Kiedy potrzebujemy standardowych nalepek w dużych ilościach, możemy zastosować nadruk. Zarówno na arkuszach papieru, jak i w rolce. Może to być na przykład logo firmy, kody, ostrzeżenia, plomby. Najczęściej stosuje klasyczny papier samoprzylepny. Są jednak bardziej odporne materiały. Na przykład folie. Bardzo popularne są także etykiety samoprzylepne drukowane na specjalnych drukarkach etykiet. Nadruk można wykonać samemu lub zlecić specjalistycznej firmie.

Etykiety samoprzylepne ułatwią Ci pracę

Etykiety samoprzylepne mają wiele zastosowań. Potrzebne są w biurach, magazynach, handlu i w reklamie. Niemal każdy produkt zaopatrzony jest w etykietę z opisem lub kodem kreskowym. Na szczęście wybór jest bardzo duży. Znajdziemy naklejki samoprzylepne, które nadają się tylko do wnętrz. Będą też mocne i trwałe pomimo trudnych warunków przechowywania. Zaletą jest ich uniwersalność i szeroki wybór.