Rolki do faksów

Rolki do faksów – druk trwały na lata

Rolki do faksów są produkowane z termoczułego papieru. Jego wysoka jakość została potwierdzona stosownymi certyfikatami. Rolki do faksów mają kilkudziesięciometrową długość, która zapewnia bezawaryjną pracę faksu. Dzięki swoim kształtom, rolkę można łatwo umieścić wewnątrz urządzenia. Najlepsze marki, wiodący producenci, najniższe ceny – to tylko zaledwie mała część tego, co mogą dać Ci zakupy w naszym sklepie. Tutaj znajdziesz rolkę, która spełni Twoje wymagania. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i ciesz się najwyższą jakością artykułów biurowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Rolki do faksów w ofercie Alibiuro

Faksy jako samodzielne urządzenia coraz bardziej wychodzą z użycia. Jednak jeszcze funkcjonują w niektórych biurach. Częściej pojawiają się w urządzeniach wielofunkcyjnych. Rolki do telefaksów są produkowane ze specjalnego, termoczułego papieru. Druk pojawia się pod wpływem ciepła. Dlatego jest mniej trwały niż w przypadku innych rolek. Niektórzy producenci dają gwarancję trwałości wydruku na sześć lat.

Rolka termiczna do faksu

Specjalny, termoczuły papier składa się z kilku warstw. Jest papier bazowy, powłoka wstępna i powłoka termiczna. Zazwyczaj są dwie szerokości rolki do telefaksów. Dwieście dziesięć milimetrów, czyli na szerokość kartki A4. Oraz trochę szersza, dwieście szesnaście milimetrów. Podobnie z długością. Mamy do wyboru trzydzieści metrów lub piętnaście. Papier jest w białym kolorze. Jego gramatura to 55 g. Cena nie jest zbyt wysoka. Grubsze rolki pakowane są po sześć sztuk. Cieńsze natomiast po dwanaście sztuk. Na rynku jest dwóch głównych producentów.