Rolki offsetowe

Rolki offset

Wypłacając pieniądze z banku, robiąc zakupy w sklepie czy też w innych miejscach, gdzie obecne są kasy fiskalne – wszędzie tam niezbędne są rolki offsetowe. Stworzone z białego, bezpyłowego papieru, na którym można nadrukowywać paragony, potwierdzenia wypłat czy też faktury cechują się dużą wytrzymałością oraz odpornością na ścieranie. Ich wysoka jakość została potwierdzona długoletnim okresem gwarancyjnym. Rolki offsetowe są sprzedawane w formie wałka. Umożliwia to łatwe i bezproblemowe umieszczenie rolki w urządzeniu drukującym. Te i inne interesujące produkty znajdziesz w naszym sklepie z artykułami biurowymi. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • rolka do terminali 1 alibiuro.pl 57mm 30m 10szt. rolki offsetowe 9

  57mm 30m 10 Szt Rolki Offsetowe (do kalkulatorów)

  12,70  z VAT

  57mm 30m 10 Szt Rolki Offsetowe (do kalkulatorów) Rolki offsetowe – z białego papieru bezdrzewnego i bezpyłowego; samokopiujące – z papieru samokopiującego o gwarancji 5 lat na zdolność kopiowania i 25 lat na trwałość kopii. Jednostka sprzedaży: 1 op. = 10 szt. Rozmiar: 57mm*30m Rolki offsetowe stosowane są najczęściej do kalkulatorów z drukarką.

 • artykuły biurowe 4 alibiuro.pl Rolka offsetowa OFFICE PRODUCTS 57mmX30m 10 rolek 71

  Rolka Offsetowa Office Products 57mmx30m 10 Rolek (do kalkulatorów)

  12,28  z VAT

  Rolka Offsetowa Office Products 57mmx30m 10 Rolek (do kalkulatorów) produkowane z białego, bezdrzewnego i bezpyłowego papieru offsetowego zapewnia długotrwałe i bezawaryjne funkcjonowanie maszyn liczących nadaje się do kas, bankomatów czy ploterów wymiary: 57mmx30m 10 rolek w j.s. kolor: biały Rolki offsetowe stosowane są najczęściej do kalkulatorów z drukarką.

Rolki offsetowe

Rolki offsetowe mają szerokie zastosowanie. Używane są w kasach fiskalnych, bankomatach i ploterach. A także w kalkulatorach drukujących. Nadruk na nich może być czarny lub czarno czerwony, dzięki specjalnym tasiemkom. Specjalny papier offsetowy jest bezpyłowy. Oczywiście białego koloru. Powinien być dobrej jakości, żeby się nie rwał. Dzięki temu urządzenie będzie działać długo i bez awarii. Bez rolek trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie każdego punktu sprzedaży. Od najprostszych po duże markety.

Rolka offsetowa – oferta Alibiuro

W ofercie jest bardzo duży wybór szerokości rolek. Najwęższe mają około trzydziestu ośmiu milimetrów. Najszersze nawet około osiemdziesięciu milimetrów. Długość rolek również jest zróżnicowana. Przeważnie mają około dwudziestu, dwudziestu pięciu i trzydziestu metrów długości. Przeważnie rolki offset pakowane są po dziesięć sztuk. Można kupować go hurtowo. Papier, z którego są zrobione, jest bezdrzewny i bezpyłowy. Gramatura rolek to około 60 gram.