Zacznij nowy semestr w wielkim stylu

Nowy semestr, nowe możliwości

Ferie minęły zbyt szybko? Doskonale to rozumiemy. Niestety, wszystko, co dobre szybko się kończy. Zimowe szaleństwo dobiegło końca, a śnieg zniknął tak szybko, jak się pojawił. Szkoła to ostatnie, o czym myśli mniejsze i większe dziecko. Ale nowy semestr oznacza nowe możliwości. Niech Twój uczeń wróci do szkoły z uśmiechem na twarzy, pełen zapału i chęci do zdobywania wiedzy. Jako rodzic możesz mu pomóc, a my razem z Tobą!

Śnieg stopniał, ceny artykułów szkolnych też

Co sprawi największą przyjemność każdemu uczniowi i zmotywuje go do nauki? Nowe przybory szkolne! Czyste zeszyty, nowe długopisy, teczki do uporządkowania prac, kolorowe zakreślacze – wszystko to spowoduje, że powrót do szkoły po feriach będzie znacznie przyjemniejszy. Tyle nowych stron do zapisania, tyle akcesoriów szkolnych do przetestowania!

Chcesz wesprzeć swoje dziecko w powrocie do szkoły? Zrób zakupy w naszym sklepie i użyj kodu rabatowego APNS10. Dzięki temu za zakupy na nowy semestr zapłacisz 10% mniej. Promocja trwa od 01.02 do 30.03 2018 i nie obejmuje produktów objętych inną promocją. Zobacz, co czeka na Ciebie w strefie AliPrymusa. Oszczędzaj i łap okazję!

Kupuję artykuły szkolne taniej

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *