Artykuły higieniczne dla niemowląt

Oczywiście podstawowymi artykułami higienicznymi dla niemowląt są pieluchy. Pampersy są dostosowane do każdego etapu wzrostu dziecka. Od maleńkich niemowląt po starsze dzieci. Najważniejsze, aby były jak najbardziej komfortowe dla dziecka. Bez względu na wiek dziecka przydają się także zwykłe pieluszki tetrowe. Mogą służyć, chociażby do wytarcia buzi dziecka po jedzeniu. Zobacz, jakie jeszcze artykuły pielęgnacyjne dla niemowląt będą przydatne.

 

 

Wyświetlanie jednego wyniku

Artykuły higieniczne dla dzieci

Niezbędnym artykułem higienicznym dla dzieci i zdarza się, że dla dorosłych są chusteczki nawilżane. Możemy wytrzeć nimi rączki i buzię dziecka po jedzeniu albo kiedy wybrudzi się po zabawie. Łatwo też usuną resztki jedzenia z krzesełka do karmienia lub zabawek. Zastosowań chusteczek jest niezmiernie wiele i trudno je przecenić. Są bardzo miłe w dotyku, nie podrażniają skóry i ładnie, delikatnie pachną. Nie zawierają szkodliwych substancji ani barwników i dzięki temu są bezpieczne dla niemowląt.

Artykuły pielęgnacyjne dla niemowlaków

Oczywiście przy małym dziecku potrzeb jest wiele. Artykuły pielęgnacyjne dla niemowląt to nie tylko pieluszki. Prócz nawilżanych chusteczek maluchom przyda się pokład do przewijania, delikatna szczotka do włosów oraz szereg specjalistycznych kosmetyków do kąpieli i pielęgnacji niemowląt. Można zakupić specjalne zestawy do maleńkich paznokci, bezpieczne patyczki higieniczne, aplikator do czyszczenia noska i wiele innych. Nie zapominajmy, że ubranka dziecka powinny być prane w bezpiecznych dla nich oraz wyjątkowo delikatnych płynach.