Pióro wieczne na lata

W przeciwieństwie do innych artykułów piśmienniczych pióra są najtrwalsze i solidne. To produkt, który może służyć przez lata. Do tego wygląda szlachetnie i elegancko. Historia pióra sięga dziewiętnastego wieku. Na szczęście od tego czasu wiele się zmieniło i mamy obecnie bardzo duży wybór. Współczesne naboje do pióra można również wymazać, co bardzo przydaje się w szkole. Dostępne w wielu kolorach takich jak czerwony, zielony, brązowy lub fioletowy.

Wyświetlanie 1–48 z 240 wyników

Pióro wieczne wysokiej klasy

Oczywiście możemy znaleźć w ofercie pióra tańsze. Najlepiej sprawdzą się na początku edukacji, kiedy dziecko uczy się dopiero pisać. Dla wprawionych są dostępne pióra wysokiej klasy wykonane ze szlachetnych materiałów. Stworzone przez najlepszych producentów na świecie.

Wieczne pióra – oferta sklepu Alibiuro

W ofercie znajdziemy pióra najbardziej znanych marek jak Parker i Waterman. Są pięknie wykonane, najczęściej zestali nierdzewnej najwyższej jakości. Stalówka natomiast jest ze szlachetnych materiałów, takich jak złoto lub pallad.

Wieczne pióra Parker i Waterman

Dodatkową zaletą pióra jest możliwość wyboru sposobu dozowania atramentu. Możemy zakupić tłoczek i atrament w buteleczce lub stosować naboje. Naboje łatwo się wymienia i są dostępne w wielu kolorach. Pióro wieczne Parker może być ekskluzywnym prezentem na różne okazje i jubileusze.