Korektory

Pośród korektorów błędów mamy dostępne różne rodzaje. Najbardziej znany jest w pędzelku lub tasiemce. Korektor błędów w piórze w odróżnieniu od pozostałych wyróżnia się wyjątkową precyzją. Dzięki cienkiej końcówce możemy bardzo dokładnie i precyzyjnie dokonać korekty. Możemy używać korektora zarówno do poprawek pisma ręcznego, jak i maszynowego.

Wyświetlanie 1–48 z 94 wyników

Korektor błędów w piórze

Aby korektor spełniał całkowicie nasze oczekiwania, powinniśmy wybrać z szybkoschnącym płynem. Inaczej szybko się rozmaże. Poprawka nie będzie wyglądać zbyt estetycznie. Istotny jest również dozownik, zapewniający wygodę w użytkowaniu. Do wyboru są różne pojemności. Mamy osiem, dziesięć i dwanaście mililitrów.

Korektory w długopisie

Najważniejsza w korektorze jest końcówka. W lepszych modelach końcówka jest ze stali nierdzewnej z kuleczką, która ułatwia dozowanie płynu. Grubość linii korygowania to około jeden milimetr. Dzięki temu możemy poprawić bardzo precyzyjnie nawet drobny element. Specjalny płyn po użyciu szybko wysycha, co daje nam oszczędność czasu. A co istotne, nieużywany, nie gęstnieje, ani nie zasycha.