Korektory w płynie

Często stykamy się z sytuacją, kiedy pomyłkowo coś zapiszemy. Kreślenie tekstu nie będzie wyglądało estetycznie. Wtedy z pomocą przychodzą korektory. Wystarczy delikatnie zamalować, poczekać aż wyschnie i można nanieść poprawki. Korektor w płynie do papieru przyda się nie tylko w domu, sprawdzi się również w biurze i w szkole. Zwłaszcza dzieciom, których zeszyty często oceniane są przez nauczycieli.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Korektory w płynie – oferta Alibiuro

W ofercie mamy między innymi najbardziej popularne korektory w buteleczce. Płyn nanosi się cienkim pędzelkiem lub gąbeczką. Taka buteleczka ma przeważnie dwadzieścia mililitrów płynu. Bardzo ważne, żeby był on dobrze kryjący, a jedna warstwa wystarczyła na poprawki. Kolejną istotną kwestią jest szybkość zasychania płynu. Kupując szybkoschnący korektor nie będziemy musieli tracić dużo czasu na czekanie aż wyschnie.

Korektor w płynie do papieru

Zaletą korektorów w takiej płynnej formie jest ich niska cena. Są również bardzo proste w użytkowaniu. Nieco droższe będą korektory w piórze oraz taśmie. Również dostępne w naszej ofercie.