Flamastry – zakreślaj ważne informacje

Pisaki i flamastry przydają się nie tylko w szkole. Warto zaopatrzyć się nimi również w biurze lub sekretariacie. Ze względu na duży wybór kolorów znajdą szerokie zastosowanie. Możemy zakupić flamastry do pisania po różnych powierzchniach jak papier i szkło. Są również zmywalne i niezmywalne. Do wyboru w różnych grubościach oraz w wersji dwustronnej.

Wyświetlanie 1–48 z 371 wyników

Pisaki zawsze pod ręką

Szczególnie rozważny wybór powinien dotyczyć pisaków dla najmłodszych dzieci. Najlepiej, by były grubsze. Łatwiej będzie dziecku je trzymać. Dodatkowym atutem będzie ich zmywalność i możliwość wyprania, jeśli maluchy rozszerzą działalność artystyczną na swoje ubrania. Dla starszych dzieci flamastry znakomicie nadają się do szkoły na zajęcia plastyczne. Oprócz tego posłużą do tworzenia kreatywnych notatek i podkreślania ważnych informacji.

Pisaki i flamastry – sklep Alibiuro

Zwróćmy uwagę na dobrą jakość produktu. Lepsze, choć nieco droższe będą dłużej służyły i nie wypiszą się tak szybko. Pozostawione bez skuwki również nie wyschną od razu. W ofercie mamy pisaki i flamastry w żywych intensywnych kolorach. Pakowane w zestawach bądź pojedynczo.