Pióro Parker

Pióra wieczne to chyba najbardziej szlachetny artykuł piśmienniczy. Nie wymaga też tyle nacisku co długopis, dlatego dłoń wolniej się męczy. Dla dziecka pisanie piórem to bardzo istotny etap w nauce pisania. Natomiast dla dorosłego pióro może być prestiżowym dodatkiem, wyznacznikiem statusu społecznego. Przy wyborze pióra powinniśmy zwrócić uwagę na jego wytrzymałość, design, wagę oraz markę. Jedną z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych marek piśmienniczych na świecie jest Parker. Wybierając pióro wieczne Parkera, mamy gwarancję wysokiej jakości wykonania. Pióra charakteryzują się pięknym, eleganckim wykonaniem. W projektach forma i funkcjonalność łączą się w doskonały sposób. W dodatku niekoniecznie w wysokiej cenie. Wprawdzie marka Parker kojarzy nam się z luksusem, ceny piór wahają się od kilkunastu do kilkuset złotych.

Pióro wieczne Parker

Pióra Parkera są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu obudowa jest solidna i odporna na zarysowania. W zależności od kolekcji mamy gładki, metalowy lub lakierowany korpus. Chromowane wykończenia dodają mu elegancji. Znakiem rozpoznawczym Parkera jest charakterystyczna strzałka na skuwce. Stalówki różnią się materiałem, z którego są wykonane. W droższych kolekcjach są to metale szlachetne jak złoto i pallad. W tańszych liniach mamy najwyższej jakości stal nierdzewną. Zaletą marki jest duża rozpiętość cenowa. Możemy zakupić bardzo dobre pióro już za kilkadziesiąt złotych. A jego trwałość będzie prawdziwie wieczna.

Wyświetlanie jednego wyniku

Pióra Parker w ofercie Alibiuro

W ofercie mamy pióra najlepszych i najbardziej popularnych kolekcji marki Parker. W różnych kolorach i stylach. Znajdziemy tu pióra srebrne, stalowe, czarne, chromowane. Z kolorowym korpusem lub żłobieniami. W smukłych lub opływowych kształtach. Ciężkie, wyważone lub lekkie przystosowane do damskiej bądź dziecięcej dłoni. Wszystkie starannie i kunsztownie wykonane. Możemy wybrać klasyczne modele lub bardziej nowoczesne. Do piór dołączone jest eleganckie pudełko. Dla tradycjonalistów proponujemy tłoczek oraz atrament. Do pióra można zakupić naboje w kolorze czarnym i niebieskim. Pióra wieczne Parkera to znakomity pomysł na prezent na różne okazje. Na przykład na rocznice, urodziny, jubileusze, na dzień nauczyciela lub komunię. Aby podarunek uczynić jeszcze bardziej osobistym, można wykonać na nim grawer. Do kompletu można dokupić długopis z tej samej kolekcji. Zróżnicowane ceny powodują, że każdy znajdzie piękne pióro na swoją kieszeń, niezależnie od gustu.