Atrament i naboje do pióra

Zaletą posiadania pióra dobrej jakości jest możliwość wyboru sposobu dozowania atramentu. Możemy wybrać naboje, które są łatwe w obsłudze. Możemy również stosować tradycyjny sposób napełniając specjalny tłoczek z kałamarza.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 42

Atrament do pióra

W ofercie znajdziemy atramenty do pióra najbardziej znanych i popularnych marek jak Pelikan, Parker i Waterman. Do wyboru mamy tradycyjne kolory jak czarny i niebieski. Oprócz tego możemy zakupić atrament granatowy, turkusowy, brązowy, fioletowy i czerwony.

Naboje do pióra

Naboje są łatwiejsze i szybsze w użyciu. Bardzo łatwo je wymienić. Są lekkie i nie zajmują dużo miejsca. Nie musimy ich napełniać, ryzykując poplamionych palców lub elementów garderoby. Są też bardziej ekonomiczne, jeśli chcemy często zmieniać kolor.

Naboje do piór

W ofercie znajdziemy naboje znanych marek dobrej jakości. Do wyboru mamy naboje krótkie i długie. W najbardziej popularnych kolorach, czyli czarnym i niebieskim. Jeśli natomiast chcemy bardziej urozmaicić pisanie, wybierzmy inne kolory. Dostępne są naboje w kolorze czerwonym, granatowym, zielonym, brązowym, turkusowym i fioletowym.