Papier komputerowy

Papier igłowy

Wytrzymały, a przy tym spełniający najwyższe normy ochrony środowiska – taki jest papier komputerowy do drukarek igłowych. Znajdziesz go w naszym sklepie! W naszej ofercie znajdziesz papier komputerowy różnych marek. Wiele tego rodzaju produktów ma długi – nawet pięcioletni – okres gwarancyjny, co świadczy o ich wyjątkowo wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdziesz papiery komputerowe w różnych rozmiarach oraz kolorach. Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś i ciesz się szybkim efektami wydruku przez wiele lat.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • artykuły biurowe 1 alibiuro.pl 240 1 3 12 Inch Papier komputerowy DRESCHER Kolor kopia Nadruk 6

  240 1+3, 12 cali, Papier Komputerowy Drescher Kolor Kopia Nadruk

  129,67  z VAT

  240 1+3, 12 cali Papier Komputerowy Drescher Kolor Kopia Nadruk Wysokiej jakości papier komputerowy Drescher idealny do zastosowania w wydrukach igłowych. Został wyprodukowany ze starannie przetworzonego papieru offsetowego. To produkt bezdrzewny, bezpyłowy i bezchlorowy, zapewniający Twojej drukarce długie życie. Każdy z arkuszy został wzbogacony o praktyczną perforację, ułatwiającą jego oderwanie.

 • artykuły papiernicze 1 alibiuro.pl 240 1 1 12 Inch Papier komputerowy DRESCHER Kolor kopia Nadruk 8

  240 1+1, 12 cali, Papier Komputerowy Drescher Kolor Kopia Nadruk

  126,91  z VAT

  240 1+1, 12 cali, Papier Komputerowy Drescher Kolor Kopia Nadruk Wysokiej jakości papier komputerowy Drescher idealny do zastosowania w wydrukach igłowych. Został wyprodukowany ze starannie przetworzonego papieru offsetowego. To produkt bezdrzewny, bezpyłowy i bezchlorowy, zapewniający Twojej drukarce długie życie. Każdy z arkuszy został wzbogacony o praktyczną perforację, ułatwiającą jego oderwanie.

 • akcesoria biurowe 1 alibiuro.pl 240 1 0 12 Inch Papier komputerowy DRESCHER Bez nadruku 57

  240 1+0, 12 cali, Papier Komputerowy Drescher Bez Nadruku

  118,13  z VAT

  240 1+0, 12 cali, Papier Komputerowy Drescher Bez Nadruku Wysokiej jakości papier komputerowy Drescher idealny do zastosowania w wydrukach igłowych. Został wyprodukowany ze starannie przetworzonego papieru offsetowego. To produkt bezdrzewny, bezpyłowy i bezchlorowy, zapewniający Twojej drukarce długie życie. Każdy z arkuszy został wzbogacony o praktyczną perforację, ułatwiającą jego oderwanie.

 • akcesoria biurowe 1 alibiuro.pl 240 1 2 12 Inch Papier komputerowy DRESCHER Kolor kopia 67

  240 1+2, 12 cali, Papier Komputerowy Drescher Kolor Kopia

  134,48  z VAT

  240 1+2, 12 cali, Papier Komputerowy Drescher Kolor Kopia Wysokiej jakości papier komputerowy Drescher idealny do zastosowania w wydrukach igłowych. Został wyprodukowany ze starannie przetworzonego papieru offsetowego. To produkt bezdrzewny, bezpyłowy i bezchlorowy, zapewniający Twojej drukarce długie życie. Każdy z arkuszy został wzbogacony o praktyczną perforację, ułatwiającą jego oderwanie.

 • sprzęt biurowy 1 alibiuro.pl 240 1 2 12 Inch Papier komputerowy DRESCHER Kolor kopia Nadruk 90

  240 1+2, 12 cali, Papier Komputerowy Drescher Kolor Kopia Nadruk

  131,80  z VAT

  240 1+2, 12 cali, Papier Komputerowy Drescher Kolor Kopia Nadruk Wysokiej jakości papier komputerowy Drescher idealny do zastosowania w wydrukach igłowych. Został wyprodukowany ze starannie przetworzonego papieru offsetowego. To produkt bezdrzewny, bezpyłowy i bezchlorowy, zapewniający Twojej drukarce długie życie. Każdy z arkuszy został wzbogacony o praktyczną perforację, ułatwiającą jego oderwanie.

 • akcesoria biurowe 1 alibiuro.pl 240 1 0 12 Inch Papier komputerowy SAMINDRUK 91

  240 1+0, 12 cali, Papier Komputerowy Samindruk

  117,96  z VAT

  240 1+0, 12 cali, Papier Komputerowy Samindruk Kolor kopia

 • artykuły biurowe 1 alibiuro.pl 240 1 1 12 Inch Papier komputerowy DRESCHER Kolor kopia 97

  240 1+1, 12 cali, Papier Komputerowy Drescher Kolor Kopia

  124,67  z VAT

  240 1+1, 12 cali, Papier Komputerowy Drescher Kolor Kopia Wysokiej jakości papier komputerowy Drescher idealny do zastosowania w wydrukach igłowych. Został wyprodukowany ze starannie przetworzonego papieru offsetowego. To produkt bezdrzewny, bezpyłowy i bezchlorowy, zapewniający Twojej drukarce długie życie. Każdy z arkuszy został wzbogacony o praktyczną perforację, ułatwiającą jego oderwanie.

 • artykuły papiernicze 4 alibiuro.pl Papier komputerowy samokopiujący OFFICE PRODUCTS 240X12 Inch X4 z nadrukiem O K 400 składek 70

  Papier Komputerowy Samokopiujący Office Products 240×12 Cali X4 Z Nadrukiem O K 400 Składek

  99,96  z VAT

  wykonany z papieru samokopiującego posiada Zielony Punkt (Der Grüne Punkt) – udział w systemie recyklingu i odzysku odpadów wynikający z przepisów prawa polskiego i UE bezpieczny dla środowiska naturalnego łatwo poddaje się utylizacji nadaje się do powtórnego przetworzenia – recyclingu z nadrukiem (oryginał/kopia) 4-warstwy pierwsza warstwa CB 54-56 g/m² (biała) pośrednie warstwy CFB 53-54 g/m²…

Papier komputerowy do drukarek igłowych

Papier komputerowy do drukarek igłowych jest produkowany z wysokiej jakości papieru. Jest on bezpyłowy i bezdrzewny. Jak wskazuje jego nazwa, jest stosowany w biurach, które posługują się drukarkami igłowymi. Papier może składać się z kilku warstw. Stąd jego inna nazwa, składanka. Pierwsza warstwa, czyli oryginał jest zawsze w kolorze białym. Natomiast kopie są różnych kolorach. Papier posiada odrywaną perforację. Może być wersja z nadrukiem lub bez. Można również zamówić papier z indywidualnym nadrukiem. Najważniejszą cechą składanki jest jej wysoka jakość i trwałość. Zapewniają one niezawodność i umożliwiają dokonywanie profesjonalnych wydruków. Papier igłowy służy najczęściej do wydruku faktur. Również do takich dokumentów, które powinny zachować długo trwałość.

Papier komputerowy w ofercie Alibiuro.pl

Można zakupić składankę komputerową pojedynczą. To znaczy, że jest tylko oryginał. Składanka wielowarstwowa składa się z jednej lub kilku kopii. Najwięcej może być cztery. Jest produkowana z wysokiej jakości papieru samokopiującego. Producent daje pięć lat gwarancji na zdolność kopiowania i aż dwadzieścia pięć lat gwarancji na trwałość kopii. Stąd jego niezawodność. W ofercie znajdziemy do wyboru kilka szerokości papieru. Najwęższy ma sto pięćdziesiąt milimetrów. Standardowy to dwieście dziesięć lub dwieście czterdzieści. Najszersze mają trzysta sześćdziesiąt, trzysta siedemdziesiąt pięć oraz trzysta dziewięćdziesiąt milimetrów. Papier jest bezpieczny dla środowiska.