Papier komputerowy

Papier igłowy

Wytrzymały, a przy tym spełniający najwyższe normy ochrony środowiska – taki jest papier komputerowy do drukarek igłowych. Znajdziesz go w naszym sklepie! W naszej ofercie znajdziesz papier komputerowy różnych marek. Wiele tego rodzaju produktów ma długi – nawet pięcioletni – okres gwarancyjny, co świadczy o ich wyjątkowo wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdziesz papiery komputerowe w różnych rozmiarach oraz kolorach. Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś i ciesz się szybkim efektami wydruku przez wiele lat.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Papier komputerowy do drukarek igłowych

Papier komputerowy do drukarek igłowych jest produkowany z wysokiej jakości papieru. Jest on bezpyłowy i bezdrzewny. Jak wskazuje jego nazwa, jest stosowany w biurach, które posługują się drukarkami igłowymi. Papier może składać się z kilku warstw. Stąd jego inna nazwa, składanka. Pierwsza warstwa, czyli oryginał jest zawsze w kolorze białym. Natomiast kopie są różnych kolorach. Papier posiada odrywaną perforację. Może być wersja z nadrukiem lub bez. Można również zamówić papier z indywidualnym nadrukiem. Najważniejszą cechą składanki jest jej wysoka jakość i trwałość. Zapewniają one niezawodność i umożliwiają dokonywanie profesjonalnych wydruków. Papier igłowy służy najczęściej do wydruku faktur. Również do takich dokumentów, które powinny zachować długo trwałość.

Papier komputerowy w ofercie Alibiuro.pl

Można zakupić składankę komputerową pojedynczą. To znaczy, że jest tylko oryginał. Składanka wielowarstwowa składa się z jednej lub kilku kopii. Najwięcej może być cztery. Jest produkowana z wysokiej jakości papieru samokopiującego. Producent daje pięć lat gwarancji na zdolność kopiowania i aż dwadzieścia pięć lat gwarancji na trwałość kopii. Stąd jego niezawodność. W ofercie znajdziemy do wyboru kilka szerokości papieru. Najwęższy ma sto pięćdziesiąt milimetrów. Standardowy to dwieście dziesięć lub dwieście czterdzieści. Najszersze mają trzysta sześćdziesiąt, trzysta siedemdziesiąt pięć oraz trzysta dziewięćdziesiąt milimetrów. Papier jest bezpieczny dla środowiska.