Papier kancelaryjny w linie

Papier podaniowy ma szerokie zastosowanie w biurach, sekretariatach, szkołach i kancelariach. Zazwyczaj jest w formacie A3. Papier kancelaryjny A4 możemy uzyskać, składając arkusz kancelaryjny na pół. Papier ze względu na duży format jest bardzo wszechstronny. Można go używać do pisania pism urzędowych, wypracowań szkolnych, podań, referatów, akt i tym podobnych. Do wyboru mamy wersję w linie lub w kratkę.

Papier kancelaryjny w kratkę

Najbardziej popularny jest papier kancelaryjny w kratkę. Dostępny jest również papier kancelaryjny w linie. Pakowany jest przeważnie po sto arkuszy. Pojawiają się jednak również duże opakowania po pięćset arkuszy. W niektórych sklepach papierniczych można je zakupić na arkusze. Jego dużą zaletą jest estetyczny wygląd. Pisma prezentują się schludnie i elegancko. Idealnie nadaje się do pisania wypracowań i zaliczeniowych prac na studiach. Znajdzie zastosowanie dla dbających o ładny wygląd i estetykę. Dobrej jakości arkusz kancelaryjny powinien być odporny na przebicia tuszu i atramentu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Papier podaniowy

Papier podaniowy jest bardzo praktyczny i łatwo dostępny. Cena również nie jest wygórowana. Każdy arkusz kancelaryjny formacie A3 jest osobno cięty. Podobnie jak w klasycznej ryzie. Wypracowania będą wyglądać teraz czysto i schludnie. Papier kancelaryjny A4 jest rzadziej spotykany. W czasach kiedy coraz częściej używamy drukarek, taki papier może wydawać się mniej potrzebny. Na pewno jednak zostanie w ofercie ze względu na swoje walory.