Kalkulator naukowy

Potrzebujesz narzędzia, które przyspieszy Twoje codzienne kalkulacje? Sprawdź szeroką ofertę kalkulatorów naukowych na AliBiuro i wybierz model, który zostanie Twoim największym biurowym przyjacielem.

Kalkulatory naukowe znanych marek

Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz wyłącznie najlepsze modele renomowanych marek – kalkulatory Casio, Vector czy Citizen. Niektóre z nich mają blisko 300 funkcji, które okazują się niezwykle przydatne podczas pracy w biurze. Sprawdź to sam i ułatw sobie pracę, wykonując trudne obliczenia na poręcznym kalkulatorze naukowym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • kalkulator naukowy wielofunkcyjny 4 alibiuro.pl Kalkulator naukowy CITIZEN SR 270XCFS 10 2 cyfrowy 164x84mm czarny 26

  Citizen Kalkulator naukowy SR-270XCFS, 10+2-cyfrowy, 164x84mm, czarny

  221,91  z VAT

  kalkulator z 12-cyfrowym wyświetlaczem 2 linie wyświetlania wymiar: 164x84x20mm 276 funkcji naukowych działania matematyczne: 1/x,sqrt(x),x²,%, opcja dziesiętna stałoprzecinkowa, liczby zespolone, pi, algebraiczny system wprowadzania statystyki: kombinacje, permutacje, odchylenie średnie,standardowe, statystyka z 1 lub 2 zmiennymi aplikacja trygonometryczna: Deg/Rad/Grad, funkcje hiperboliczne, zamiana współrzędnych biegunowych na prostokątne i zamiana kątów, zamiana dziesiętna godz. / godz.min.sek., Sin/Cos/Tan i…

 • akcesoria biurowe 4 alibiuro.pl Kalkulator naukowy CITIZEN SR 135N 10 cyfrowy 154x84mm etui czarny 85

  Citizen Kalkulator naukowy SR-135N, 10-cyfrowy, 154x84mm, etui, czarny

  73,67  z VAT

  kalkulator z 10-cyfrowym wyświetlaczem wymiar: 154x84x19mm 128 funkcji naukowych działania matematyczne: 1/x,sqrt(x),x²,%, opcja dziesiętna stałoprzecinkowa, liczby zespolone, pi, algebraiczny system wprowadzania statystyki: odchylenie średnie,standardowe, statystyka z 1 zmienną aplikacja trygonometryczna: Deg/Rad/Grad, funkcje hiperboliczne, zamiana współrzędnych biegunowych na prostokątne i zamiana kątów, zamiana dziesiętna godz. / godz.min.sek., Sin/Cos/Tan i odwrotność wyłącza się automatycznie sztywne etui 2…

 • kalkulator naukowy wielofunkcyjny 4 alibiuro.pl Kalkulator naukowy CITIZEN SR 260N 10 cyfrowy 154x80mm etui czarny 62

  Citizen Kalkulator naukowy SR-260N, 10-cyfrowy, 154x80mm, etui, czarny

  70,45  z VAT

  kalkulator z 10-cyfrowym wyświetlaczem wymiar: 154x80x14mm 165 funkcji naukowych działania matematyczne: 1/x,sqrt(x),x²,%, opcja dziesiętna stałoprzecinkowa, liczby zespolone, pi, algebraiczny system wprowadzania statystyki: kombinacje, permutacje, odchylenie średnie,standardowe, statystyka z 1 zmienną aplikacja trygonometryczna: Deg/Rad/Grad, funkcje hiperboliczne, zamiana współrzędnych biegunowych na prostokątne i zamiana kątów, zamiana dziesiętna godz. / godz.min.sek., Sin/Cos/Tan i odwrotność wyłącza się automatycznie sztywne…

Kalkulatory naukowe specjalistyczne

Do codziennych obliczeń wystarcza zazwyczaj zwykły kalkulator. Natomiast do zaawansowanych potrzeb konieczny jest kalkulator profesjonalny. Służy do trudniejszych matematycznych obliczeń. Na przykład oblicza funkcje trygonometryczne, kombinacje i wariacje. A także pierwiastki, potęgi, ułamki. Kalkulatory profesjonalne są najczęściej używane przez uczniów i studentów. Zwłaszcza na studiach technicznych kalkulator specjalistyczny jest konieczny. W zależności od stopnia zaawansowania jest kilka rodzajów urządzeń. Prostsze będą dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Średnie kosztują około osiemdziesięciu do stu złotych. Lepsze i niestety droższe to kalkulatory graficzne i inżynierskie.

Kalkulator naukowy wielofunkcyjny

Bardzo ważny jest wyświetlacz w kalkulatorze specjalistycznym. Powinien być czytelny, o dużej rozdzielczości. Istotna jest też ilość wyświetlanych znaków. Sprawdźmy wcześniej, jakich funkcji będziemy potrzebować. Możliwe, że znajdziemy tańszy kalkulator wielofunkcyjny, który będzie obliczał wystarczającą liczbę funkcji. Zazwyczaj kalkulatory naukowe mają podwójne zasilanie. Działają na klasycznych bateriach i bateriach słonecznych. Ważna jest też solidna obudowa. Najczęściej kalkulatory matematyczne mają zabezpieczenie chroniące wyświetlacz i klawisze.

Kalkulator matematyczny specjalistyczny

Wydawałoby się, że obecnie nikt nie potrzebuje kalkulatora. Wszyscy mogą dokonać prostych obliczeń na telefonie lub tablecie. Nic bardziej mylnego. Podczas egzaminów nie wolno korzystać z telefonów. Natomiast kalkulator matematyczny można mieć przy sobie. Zwłaszcza na kierunkach technicznych kalkulator wielofunkcyjny to podstawa. Kalkulator profesjonalny można zaprogramować, co znacznie skraca czas obliczeń.

Kalkulatory profesjonalny

Kalkulatory matematyczne obliczać między innymi oprócz funkcji i ułamków, równania i układy równań. A także macierze, logarytmy, całki, pochodne. To może być kilkaset różnych wariantów i obliczeń. Upewnijmy się, że w opakowaniu urządzenia jest dołączona szczegółowa instrukcja obsługi. To znacznie ułatwi korzystanie z kalkulatora wielofunkcyjnego.