Kalkulator drukujący

Kalkulator drukujący może występować w dwóch wersjach. Jest drukujący czarno biało. Wtedy kupujemy czarny wałeczek lub tasiemkę. Drugi rodzaj to drukujący w dwóch barwach. Wtedy potrzebne są tasiemki lub wałeczki czerwono czarne. Zanim dokonamy zakupu, sprawdźmy, czy na pewno jest zasilacz w zestawie. Część modeli może mieć zasilanie na baterie słoneczne. Oprócz eksploatacji będziemy potrzebować rolek papieru do drukowania. Do tego konieczne są rolki offsetowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Kalkulator z drukarką – sprytny i podręczny

Wybór kalkulatorów może nie jest bardzo duży, ale w zależności od potrzeb znajdziemy coś dla siebie. Taki sprzęt przyda się w księgowości, biurze rachunkowym, w kantorze lub banku. Firma Casio produkuje mniejsze i podręczne modele. W wersji jednobarwnej i dwubarwnej. Większe produkty znajdziemy na przykład z firmy Citizen. Przy wyborze ważne, żeby wydruk był czytelny. W zależności od tego, jakie potrzebujemy funkcje i wielkość, możemy wybrać wyświetlacz na kilkanaście cyfr. Poszczególne modele różnią się też szybkością wydruku.

Kalkulator drukujący zawsze pod ręką

Kalkulator z wydrukiem posiada podobne funkcje jak zwykły model. Dodatkowo jest wiele specjalistycznych. Jeśli potrzebujemy się z nim przemieszczać, wybierzmy mniejszy wariant. Zbyt duży będzie zajmował dużo miejsca na biurku. Dlatego lepiej wcześniej sprawdzić, czy się zmieści. Sprawdźmy także długość gwarancji. Przeważnie producent daje dwa lata. Niektóre drukują szybciej niż inne. Mają dodatkowe klawisze pamięci.