Sztućce jednorazowe – sklep Alibiuro.pl

Jednorazowe sztućce i naczynia poratują nas w sytuacji, kiedy potrzebujemy obsłużyć dużą ilość gości. Kiedy nie mamy wystarczającego miejsca w kuchni oraz ilości sztućców lub brakuje nam czasu na sprzątanie. Zaoszczędzimy dużo czasu, ponieważ sprzątanie będzie bardzo szybkie. Znajdziemy pełną ofertę sztućców zarówno plastikowych, jak i drewnianych. Dla troszczących się o ekologię łatwym wyborem będą sztućce ulegające biodegradacji. Oczywiście spełniają normy dla produktów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Sztućce jednorazowe w naszej ofercie

W ofercie znajdziemy jednorazowe widelce, plastikowe noże, łyżki jednorazowe i łyżeczki oraz mieszadełka. Produkty jednorazowego użytku są wykonane z wysokiej jakości plastiku, drewna albo ekologicznych materiałów. Sztućce jednorazowe nadają się do potraw zimnych i gorących. Znakomicie sprawdzą się w lokalach gastronomicznych. Idealne podczas plenerowych imprez, na grilla czy spotkań cateringowych.

Noże plastikowe

Noże jednorazowe są pakowane po sto sztuk. Wyjątkiem jest ekologiczny nóż z materiałów na bazie roślin. Ma długość szesnaście i pół centymetra. W opakowaniu jest pięćdziesiąt sztuk. Noże jednorazowe posiadają specjalne atesty dopuszczające do kontaktu z żywnością.

Widelce plastikowe

Widelce jednorazowe plastikowe podobnie jak noże, pakowane są po sto sztuk. Analogicznie w ofercie znajdują się widelce ulegające biodegradacji z materiałów na bazie roślin. Również pakowane po pięćdziesiąt sztuk. Widelce jednorazowe są wykonane z plastiku wysokiej jakości.

Łyżki plastikowe

Łyżki jednorazowe i małe łyżeczki są z wytrzymałego plastiku i nadają się do potraw gorących i zimnych. Ich długość to osiemnaście centymetrów. Posiadają wygodny uchwyt i podobnie w opakowaniu jest sto sztuk. Zamiast łyżki plastikowej możemy wybrać łyżki na bazie roślin lub łyżeczki do kawy ze skrobi kukurydzianej. Z mieszadełek do wyboru mamy mieszadełka plastikowe pakowane po tysiąc sztuk oraz drewniane również po tysiąc i w mniejszych opakowaniach po sto sztuk. Łyżki jednorazowe najczęściej są w kolorze białym.