Naczynia jednorazowe – sklep internetowy Alibiuro.pl

Planujemy poczęstunek w firmie? Przyjęcie lub grill w ogrodzie? Co zrobić, kiedy zaplecze kuchenne nie wystarcza na użycie standardowej zastawy lub mamy jej za mało? Doskonałym rozwiązaniem będą naczynia jednorazowe. Oszczędzimy sporo czasu na sprzątaniu i myciu. Na dodatek nic się nie potłucze. Jeśli dbamy o środowisko, wybierzmy naczynia ulegające biodegradacji. Są ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Przeważnie są z materiałów na bazie roślin, ze skrobi kukurydzianej lub papieru z recyklingu. Oczywiście wciąż dostępne są również naczynia plastikowe jednorazowe. Klasyczne białe lub kolorowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Talerze jednorazowe

Talerzyki jednorazowe, oprócz ekologicznych z trzciny cukrowej znajdziemy w wersji papierowej lub plastikowej. Pakowane są przeważnie po sto sztuk. Najczęstsze są okrągłe lub prostokątne w formie tacki. Rozmiary talerzyków jednorazowych to przeważnie około siedemnastu lub dwudziestu trzech centymetry średnicy. Na zupę natomiast przeznaczone są specjalne miski bulionówki. W wersji ekologicznej miseczki będą z trzciny cukrowej.

Kubki jednorazowe

W ofercie znajdziemy kubeczki plastikowe jednorazowe białe lub przeźroczyste. Specjalne kubeczki znajdziemy do napojów gorących. Są również takie, które przeznaczone są do gorących napojów na wynos. Zaopatrzone w dodatkowe wieczko. Pakowane są przeważnie po sto sztuk. Znajdziemy jednak również mniejsze opakowania. Z ekologicznych wariantów znajdziemy kubki jednorazowe wyprodukowane z mączki kukurydzianej lub trzciny cukrowej.

Jednorazowe naczynia

Wśród jednorazowych naczyń możemy znaleźć produkty przeznaczone na specjalne okazje. Są na przykład kolorowe, wzorzyste i z różnymi nadrukami. Możemy przeznaczyć je na przyjęcie sylwestrowe, catering, piknik, grilla albo bal dla dzieci. Oprócz standardowych naczyń są dostępne tacki różnych rozmiarów, pojemniki, miski i pucharki. Niektóre firmy oferują wykonanie nadruku na naczyniach. Jednorazowe talerzyki i kubki jednorazowe przydadzą się nie tylko w firmach lub w domach. Większość restauracji oferuje możliwość zapakowania niezjedzonego obiadu. Sporo barów pakuje jedzenie i dostarcza je na wynos.

Naczynia plastikowe

Naczynia plastikowe jednorazowe będą stopniowo wychodzić z użycia. W trosce o ekologię wkrótce całkowicie zastąpimy je materiałami ekologicznymi. Niewątpliwie jednak spełniają swoją funkcję. Przede wszystkim nie są kruche ani drogie. Bardzo lekkie i łatwe w przenoszeniu. Zajmują bardzo mało miejsca. Na dodatek posprzątanie po przyjęciu to będzie bułka z masłem i zajmie krótką chwilę. Wystarczy wszystko wrzucić do worka na śmieci. Bez ręcznego mycia czy uruchamiania zmywarki.