Kawa do biura

Wielu z nas nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki kawy. W ciągu dnia często wypijamy jeszcze jedną. Już sam zapach wywołuje na twarzy uśmiech. Oprócz właściwości pobudzających czarny napój daje jeszcze inne korzyści. Przyspiesza metabolizm, dzięki czemu wspomaga odchudzanie. Ponadto poprawia krążenie i zawiera antyoksydanty, które chronią przed nowotworami. Dlatego kawa do pracy to zawsze dobry pomysł. Oczywiście zawsze z rozsądkiem i umiarem. W ofercie w zależności od upodobań znajdują się wszystkie jej rodzaje: Kawa mielona, ziarnista, kawa rozpuszczalna oraz zbożowa. Do wyboru mamy produkty wszystkich najlepszych znanych i popularnych producentów.

Kawa w biurze

Prostym sposobem na zapewnienie pracownikom czarnego napoju jest wydzierżawienie ekspresu. Kawa do firmy może być zamawiana regularnie w zależności od ilości spożycia. Z ekspresu każdy wybierze taką odmianę, jaką lubi najbardziej. W szybki sposób pojawi się espresso, cappuccino czy macchiato. Do tego zapewnimy sobie wsparcie serwisowe.

Wyświetlanie 1–48 z 106 wyników

Kawa ziarnista

Aby zachować dłużej aromat i smak najlepiej mielić kawę ziarnistą przed zaparzeniem. Jeśli mamy taką możliwość i posiadamy ekspres z funkcją mielenia lub dobry młynek. Kawa ziarnista ma wiele odmian i gatunków. Często są to mieszanki arabiki i robusty. W zależności od tego, czy lubimy bardziej intensywną i gorzką, czy łagodniejszą. Z mniejszą lub większą zawartością kofeiny. W ofercie znajduje się kawa ziarnista najbardziej popularnych producentów jak Tchibo, Lavazza, Jacobs, Nescafe i inne.

Kawa mielona

Jeśli nie dysponujemy młynkiem ani ekspresem umożliwiającym zmielenie ziaren idealnym wyborem będzie dla nas gotowa kawa mielona. Znakomicie nadaje się do ekspresów z filtrem, urządzenia zaparzającego tłokowego lub kawiarek. Aby dobrze się zaparzała, ziarna powinny być zmielone na odpowiednią grubość. Jedną z zalet napoju jest pobudzenie pamięci i koncentracji, dlatego kawa w biurze, to produkt, którego nie może zabraknąć.

Kawa rozpuszczalna

Bardzo łatwa i szybka w przygotowaniu jest kawa rozpuszczalna. Ma też łagodniejszy smak. Zazwyczaj występuje w postaci pyłu albo granulek. W ofercie znajduje się wiele produktów zapewniających różnorodność smaków i mieszanek różnych odmian. Zaletą tej odmiany jest to, że nadaje się do podawania na gorąco i na zimno. Kawa rozpuszczalna jest łagodniejsza od kawy mielonej, ale również posiada przeciwutleniacze, składniki mineralne i inne właściwości zdrowotne. Pierwszym powszechnie znanym produktem rozpuszczalnym była marka Nescafe.