Polecamy

Specyfikacja

Informacje dodatkowe

Waga 0,01 kg
Kod Producenta

3M-70007012100

EAN

51141968773

Producent

POST-IT-3M

Kolor

mix kolorów

Ilość w opakowaniu

540 kartek

-

Post-It® Bloczek Samoprzylepny Super Sticky Z Notes R330 6ss Eg 76x76mm 6x90 Kart Bangkok

Index: 104L607 Kategoria: Tag:

48,00  z VAT

Na stanie

Opis

Kolorowe karteczki, wykorzystaj gdy żółte Cię znudzą system Z-Notes to kartki w bloczku złożone w harmonijkę ilość karteczek: 6×90 w rozmiarze 76x76mm gramatura: 74gsm super mocne – pozostają przyklejone na długo super przyczepne – kleję się do trudnych powierzchni super przebojowe – wyróżniają się dzięki kolorom po wyciągnięciu jednej karteczki z podajnika, kolejne wysuwają się automatycznie nawet rozmawiając przez telefon jesteś w stanie wyciągnąć karteczkę i zanotować informację doskonałe do sporządzania notatek czy zostawiania wiadomości i przypomnień 6 sztuk w j.s. kolor: mix kolorów (paleta bangkok).

Podajnik Post-it Z-Notes i harmonijkowe karteczki samoprzylepne to najszybszy i najwygodniejszy sposób na karteczki samoprzylepne.
Idealne dla osób, które często korzystają z karteczek samoprzylepnych.
Włóż harmonijkowy bloczek do podajnika Post-it Z-Notes i wyciągnij pierwszą karteczkę, kolejna wysunie się automatycznie.
Nawet rozmawiając przez telefon jesteś w stanie wyciągnąć karteczkę jedną ręką i szybko zanotować informację, bez ryzyka że ważne informacje przepadną.

Kolekcja 3 wyjątkowych kolorów karteczek: Energetyczna Pomarańcza, Fuksja, Lazurowo Niebieskie. 2x większa siła kleju Super Sticky vs klasyczne karteczki Post-it. Super Sticky możesz przyklejać i odklejać na każdej powierzchni – bez obawy, że Twoja karteczka spadnie.
Idealne przy biurku jak i na „trudnych” dla zwykłych karteczek samoprzylepnych pionowych powierzchniach takich jak ściany, meble i okna – zawsze trzymają się mocno, odklejają bez uszkadzania powierzchni i bez śladu kleju – nawet przy wielokrotnym użyciu.
Każdy notes samoprzylepny Post-it posiada certyfikat PEFC, który potwierdza zrównoważone źródła pozyskania surowców – kupując dbasz o naszą planetę.

Używasz karteczek Post-it Super Sticky na spotkaniu i czas się kończy? Bez obaw! Pracę możesz kontynuować z aplikacją Post-it – zrób zdjęcie i zarządzaj pomysłami online, dziel się nimi z ludźmi na całym świecie, twórzcie nowe koncepcje, które pomogą Wam osiągnąć jeszcze więcej. Do pobrania bezpłatnie w App Store i Google Play. W opakowaniu 6 bloczków po 90 karteczek, w rozmiarze 76 x 76 mm, w orientalnych kolorach miasta Bangkok.

Informacje dodatkowe

Waga 0,01 kg
Kod Producenta

3M-70007012100

EAN

51141968773

Producent

POST-IT-3M

Kolor

mix kolorów

Ilość w opakowaniu

540 kartek

-

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Post-It® Bloczek Samoprzylepny Super Sticky Z Notes R330 6ss Eg 76x76mm 6×90 Kart Bangkok”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.