Specyfikacja

Dodatkowe informacje

Kod Producenta

609835

EAN

5706991023190

Marka

Jabra

Producent

Jabra

Kolor

czarny

28599-989-899 Jabra Evolve2 85 Link 380C UC Stereo Black

Index: 172L995 Kategoria: Tag:

1 944,00 

Brak w magazynie

Opis

28599-989-899 Jabra Evolve2 85 Link 380C UC Stereo Black

Usłysz własne myśli. Efekt pracy firmy Jabra to światowej klasy profesjonalne słuchawki z cyfrową technologią hybrydową Active Noise Cancellation (ANC) działającą w oparciu o najbardziej zaawansowany chipset, jaki udało się do tej pory stworzyć.

Słuchawki zapewniają niesamowite tłumienie hałasu. Załóż je i zatop się we własnych myślach. Pokaż, że potrzebujesz spokoju. Wskaźnik zajętości stwarza zupełnie nowe możliwości, dzięki temu, że jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się automatycznie, gdy prowadzisz rozmowę, ale możesz też włączyć go samodzielnie za pomocą przycisku. Nawet, jeśli wokół Ciebie wiele się dzieje, masz pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju.

Większe głośniki. Lepszy dźwięk. Firma Jabra stworzyła zestaw słuchawkowy z głośnikami o średnicy 40 mm zabezpieczonymi przed wyciekiem akustycznym. Zestaw wykorzystuje zaawansowany chipset i najnowszy kodek AAC, dzięki czemu pozwala cieszyć się muzyką, która nigdy nie brzmiała lepiej.

Komunikacja to Twoja natura… Rozmówcy muszą Cię wyraźnie słyszeć i rozumieć — dzięki temu rozmowy przebiegają bez problemów i pozwalają Ci działać w sposób profesjonalny. Dlatego dotychczasowa niesamowita jakość połączeń w wiodącej serii Evolve firmy Jabra została udoskonalona, dodając aż 10 mikrofonów działających w oparciu o zaawansowany chipset, aby zapewnić doskonałą jakość połączeń, za każdym razem.

Długi tydzień? Aby wydłużyć czas działania tego wyjątkowego zestawu słuchawkowego, zastosowano zaawansowaną technologię optymalizacji wydajności baterii. Warto tu wspomnieć, że wykorzystano także doskonałą baterię, działającą aż 37 godzin. Opcjonalna stacja ładowania pozwala być przygotowanym na każdą ewentualność.

Przejdź do klasy biznesowej. Firma Jabra dokonała pomiarów biometrycznych setek różnych głów, by stworzyć idealną konstrukcję, która dostosuje się do każdego rozmiaru i kształtu głowy. Następnie dodano poduszki uszne z miękkiej plastycznej pianki, by zwiększyć wygodę korzystania ze słuchawek. Całość wykonana została z trwałych materiałów najwyższej jakości.

Dodatkowe informacje

Kod Producenta

609835

EAN

5706991023190

Marka

Jabra

Producent

Jabra

Kolor

czarny

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „28599-989-899 Jabra Evolve2 85 Link 380C UC Stereo Black”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostali kupowali również...