Specyfikacja

Dodatkowe informacje

Kod Producenta

606864

EAN

5706991022841

Marka

Jabra

Producent

Jabra

Kolor

czarny

26599-999-899 Słuchawki Jabra Evolve2 65 Link 380A USB-C MS Stereo Black

Index: 172L992 Kategoria: Tag:

904,91 

Brak w magazynie

Opis

26599-999-899 Słuchawki Jabra Evolve2 65 Link 380A USB-C MS Stereo Black

Doskonałe połączenia. Wyjątkowe rezultaty wymagają wyjątkowej jakości dźwięku podczas komunikacji. Profesjonalny, płynnie działający sprzęt audio ma tu kluczowe znaczenie. Dotychczasowa jakość połączeń w wiodącej serii Jabra Evolve, została udoskonalona przez dodanie trzech strategicznie rozmieszczonych, profesjonalnych mikrofonów, zaawansowany chipset oraz najnowszą technologię przetwarzania sygnału. Wszystko to zapewnia doskonałą jakość połączeń, za każdym razem.

Poczuj brzmienie muzyki. Zestaw słuchawkowy został wyposażony w potężne głośniki o średnicy 40 mm, nieprzepuszczające dźwięku na zewnątrz, oraz najbardziej zaawansowany chipset, jaki w ostatnich latach stworzyła firma Jabra. Zestawy z serii Evolve umożliwiają słuchanie wspaniałej muzyki w trakcie pracy. Dzięki Evolve 2 dźwięk zyska zupełnie nową jakość.

Odizoluj się od hałasu. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy w drodze, odgłosy z otoczenia mogą utrudniać pracę. Załóż zestaw Evolve 2 65 i poczuj, jak hałas natychmiast znika. Dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki oraz nowatorskim, wygiętym nausznikom, które skutecznie odizolują Cię od otoczenia, zapewnij sobie pasywną redukcję hałasu, jakiej jeszcze nie zdarzyło Ci się doświadczyć.

Pokaż, że potrzebujesz spokoju. Wskaźnik zajętości stwarza zupełnie nowe możliwości, dzięki temu, że jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się automatycznie, gdy prowadzisz rozmowę, ale możesz też włączyć go samodzielnie za pomocą przycisku. Nawet, jeśli wokół Ciebie wiele się dzieje, masz pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju.

Bateria na wiele dni. Na spotkaniach i po ich zakończeniu, na korytarzach i podczas pracy zdalnej — zawsze możesz mieć pewność, że Twój zestaw słuchawkowy sprawdzi się w każdej sytuacji. Zaawansowana technologia optymalizacji wydajności baterii oraz niezwykły chipset pozwalają na uzyskanie wiodącego w branży wyniku 37 godzin pracy*. * dane szacunkowe firmy Jabra

Prawdziwa wygoda. Prawdziwy luksus. Celem firmy Jabra było stworzenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego, którego praktycznie nie czuje się na głowie. Wynikiem prac jest idealna konstrukcja, opracowana na podstawie pomiarów biometrycznych setek różnych głów. Następnie dodano poduszki z miękkiej plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu. Całość wykonano z trwałych materiałów najwyższej jakości.

Dodatkowe informacje

Kod Producenta

606864

EAN

5706991022841

Marka

Jabra

Producent

Jabra

Kolor

czarny

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „26599-999-899 Słuchawki Jabra Evolve2 65 Link 380A USB-C MS Stereo Black”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostali kupowali również...