Specyfikacja

Dodatkowe informacje

Kod Producenta

606869

EAN

5706991022780

Marka

Jabra

Producent

Jabra

Kolor

czarny

24089-999-899 Słuchawki Jabra Evolve2 40 USB-C MS Stereo

Index: 172L990 Kategoria: Tag:

515,20 

Brak w magazynie

Opis

24089-999-899 Słuchawki Jabra Evolve2 40 USB-C MS Stereo

Cisza na Twoim biurku. Załóż zestaw Evolve2 40 i poczuj, jak hałas natychmiast znika dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki oraz nowatorskim, wygiętym nausznikom, które skutecznie odizolują Cię od otoczenia, zapewniając wyjątkową pasywną redukcję hałasu, jakiej jeszcze nie zdarzyło Ci się doświadczyć.

Całkowita cisza bez odchodzenia od biurka. Oto nowy standard. To Ty dyktujesz warunki. Gdy masz naprawdę dużo do zrobienia, płynna, profesjonalna komunikacja stanowi klucz do sukcesu. Dotychczasowa jakość połączeń w wiodącej serii Jabra Evolve, została udoskonalona przez dodanie trzech strategicznie rozmieszczonych, profesjonalnych mikrofonów, zaawansowany chipset oraz najnowszą technologię przetwarzania sygnału. Gdy musisz spokojnie porozmawiać, ten zestaw słuchawkowy z pewnością Cię nie zawiedzie.

Pokaż, że potrzebujesz spokoju. Wskaźnik zajętości stwarza zupełnie nowe możliwości, dzięki temu, że jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się automatycznie, gdy prowadzisz rozmowę, ale możesz też włączyć go samodzielnie za pomocą przycisku. Nawet, jeśli wokół Ciebie wiele się dzieje, masz pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju.

Certyfikat UC to gwarancja zadowolenia. Zestawy słuchawkowe Evolve2 są zgodne ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications (UC), dzięki czemu umożliwiają bezproblemową współpracę. Jeśli preferowaną platformą UC jest Microsoft Teams, dostępne są certyfikowane i zoptymalizowane pod jej kątem warianty zestawów, które pozwolą optymalnie wykorzystać jej możliwości.

Muzyka ma znaczenie. Zestaw Evolve2 40 został wyposażony w potężne głośniki o średnicy 40 mm, nieprzepuszczające dźwięku na zewnątrz, oraz najbardziej zaawansowany chipset firmy Jabra. Zestawy z serii Evolve umożliwiły słuchanie wspaniałej muzyki w trakcie pracy. W Evolve2 jakość dźwięku jest jeszcze lepsza, aby muzyka brzmiała tak, jak nigdy dotąd.

Nowy standard komfortu. Celem firmy Jabra było stworzenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego, którego praktycznie nie czuje się na głowie. Wynikiem prac jest idealna konstrukcja, opracowana na podstawie pomiarów biometrycznych setek różnych głów. Następnie dodano poduszki z miękkiej plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu. Całość wykonano z trwałych materiałów najwyższej jakości. Wszystkie te elementy nadają słowu komfort nowego znaczenia.

Dodatkowe informacje

Kod Producenta

606869

EAN

5706991022780

Marka

Jabra

Producent

Jabra

Kolor

czarny

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „24089-999-899 Słuchawki Jabra Evolve2 40 USB-C MS Stereo”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostali kupowali również...