Worki na śmieci

Wyjątkowa wytrzymałość, duża pojemność, a także klasyczne kolory – tym wyróżniają się worki na śmieci dostępne w naszym sklepie z artykułami biurowymi oraz przemysłowymi.
Zapoznaj się z naszą ofertą produktową i sięgnij po najwyższej jakości worki na śmieci. Worki, które znajdziesz w tym sklepie, są wyjątkowo odporne na rozrywanie. Dlatego pakując śmieci do tego rodzaju worków masz pewność, że wybierasz sprawdzone, mocne pojemniki. Ciesz się porządkiem i korzystaj z niskich cen produktów w naszym sklepie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 47

Worki na śmieci do segregacji

Od kiedy wprowadzono segregację śmieci, potrzebne są worki w różnych kolorach. W naszej ofercie znajdziesz mocne worki do segregacji odpadów takich jak plastik i szkło, w żółtym i zielonym kolorze. Niebieskie natomiast służą do składowania makulatury i papieru. Do segregacji odpadów zielonych czyli BIO służą worki w kolorze brązowym. Mają bardzo dużą pojemność, aż sto dwadzieścia litrów. Powinny być przede wszystkim mocne niezawodne i bardzo wytrzymałe.

Worki na odpady medyczne i worki łazienkowe

Standardowe worki zazwyczaj mają około 35 i 60 litrów. Inne, specjalne worki są potrzebne na odpady medyczne. Natomiast worki łazienkowe zazwyczaj charakteryzują się mniejszą pojemnością, około dwudziestu litrów. Bywają czasem zapachowe, żeby zneutralizować brzydkie wonie, jak na przykład ze zużytych pieluszek.

Worki na śmieci z taśmą w ofercie Alibiuro.pl

W ofercie naszego sklepu można znaleźć przydatne mocne worki na śmieci z taśmą ułatwiającą zawiązywanie, w różnych pojemnościach. Oprócz tego są także worki cienkie i super mocne. Dostępne pojemności to najczęściej trzydzieści pięć litrów, sześćdziesiąt i sto dwadzieścia. Znajdziesz znacznie większe worki do różnych zastosowań, 160 litrów, a nawet 240. Najmniejsze pojemności będą miały worki łazienkowe, około dwudziestu litrów.