Sejfy

W przestrzeni firmowej sejf biurowy to bezpieczne rozwiązanie do przechowywania i ochrony ważnych danych, dokumentów firmowych oraz środków finansowych. Konstrukcja takiego sejfu wykonana jest na bazie wysokiej jakości materiałów. Posiadają drzwi o solidnych ryglach, dobrej klasy zamki dzięki czemu zapewniają skuteczną ochronę przed włamaniami, pożarem lub zdarzeniami losowymi. W wielu firmach są podstawowym środkiem zabezpieczenia wraz z ochroną i systemem alarmowym.
Coraz częściej osoby prywatne montują w domach lub mieszkaniach sejf domowy w celu stworzenia przestrzeni do przechowywania dokumentów, dzieł sztuki, biżuterii i oszczędności. Ochrona cennych i wartościowych przedmiotów przed skutkami włamania i kradzieży coraz częściej jest również wymagana przez firmy ubezpieczeniowe. Niektóre sejfy domowe są specjalnie skonstruowane do przechowywania konkretnej zawartości na przykład broni palnej. Podobnie jak sejfy biurowe są wyposażone w zamek szyfrowy tradycyjny lub elektroniczny i mogą być wpuszczane w ścianę lub mocowane do podłogi (sejf podłogowy) lub ściany.

W sklepie Alibiuro.pl znajdziesz sejfy domowe oraz biurowe w różnych rozmiarach oraz zakresach cenowych. Nasz asortyment obejmuje sejfy z zamkiem elektronicznym, będącym wygodniejszym rozwiązaniem niż standardowe zamknięcia.

Sejf biurowy

Sejf w biurze to oprócz niszczarki, drugie podstawowe urządzenie pozwalające zachować bezpieczeństwo i nie narażać przedsiębiorstwa na wyciek newralgicznych danych. Każda firma powinna posiadać sejf, aby chronić cenne informacje, a także gotówkę.

Sejf domowy

Sejf domowy to również dobry sposób na zabezpieczenie dokumentów oraz gotówki przed kradzieżą. Posiadanie sejfu z pewnością poprawie nasze poczucie bezpieczeństa.

Wyświetlanie 1–48 z 104 wyników