Paluszki, krakersy i orzeszki do biura

Przekąski do biura doskonale sprawdzają się, kiedy brakuje nam czasu na zwyczajny posiłek. Jesteśmy wciąż w biegu, odkładamy przerwę na kolejną godzinę, a organizm domaga się uzupełnienia kalorii. Jeśli nie mamy ochotę na słodycze, oszukać głód pomagają nam słone przekąski jak na przykład paluszki czy krakersy. Dodadzą nam energii i pomogą przetrwać do upragnionej przerwy obiadowej. Przydadzą się również jako poczęstunek dla gości. Do wyboru mamy rozmaite paluszki, w wersji z solą lub bez soli, krakersy i orzeszki.

Paluszki do biura

Chrupiące i rumiane paluszki to produkt doskonale znany nam wszystkim. Teraz możemy je kupić również w wersji bez soli. Paluszki bez soli będą na pewno zdrowsze. Dostępne są także z sezamem, o smaku zielonej cebulki. Jeśli preferujemy inne kształty lub irytuje nas, że paluszki się łamią, wybierzmy precelki. Smak będzie podobny, ale inna, mniej łamliwa forma. Spośród słonych przekąsek paluszki to klasyk. Nigdy się nie znudzą. Zawierają jednak sporo tłuszczu. Alternatywą dla nich mogą być orzeszki lub krakersy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 33

Orzeszki do biura

Spośród większości przekąsek orzeszki stanowią te najbardziej zdrowe. Zawierają sporo witamin, składników mineralnych i nienasyconych kwasów tłuszczowych. Korzystnie wpływają na pracę mózgu i dostarczają niezbędnej energii. Niestety są także bardzo kaloryczne. Dlatego powinniśmy spożywać orzeszki w ograniczonych ilościach. Do wyboru mamy orzechy nerkowca, laskowe, włoskie, migdały, pistacje i orzeszki ziemne. Orzeszki ziemne mogą być prażone, solone lub bez soli.

Krakersy do biura

Krakersy mają wiele odmian. Najbardziej popularne są zwykłe słone. Dla amatorów innych smaków znajdą się krakersy serowe i cebulowe. Oprócz różnych smaków są także rozmaite kształty. Tradycyjne prostokątne lub okrągłe. Wielkości herbatników albo w wersji mini. Krakersy mają niską zawartość tłuszczu, co jest ich dodatkową zaletą. Przekąski do biura są zawsze mile widziane. Wybierzmy te, które smakują nam najbardziej. Paluszki, orzeszki czy krakersy, wszystkie niewątpliwie uprzyjemnią nam dzień.