Koperty

Koperty oferowane przez Alibiuro.pl są przystosowane do przesyłania różnorodnej korespondencji. Co więcej charakteryzują się bardzo wysoką jakością i są dostępne w wielu rodzajach, formatach i kolorach. W ofercie posiadamy wszystkie koperty w międzynarodowej normie ISO 269:

Koperta DL – niezbędna w każdym biurze i urzędzie, o wymiarach 110x220mm, idealnie mieści w sobie wydrukowaną kartkę A4 złożoną na 3 (1/3 A4).

Koperta C7/C6 – idealna do wysyłek zaproszeń i podziękowań, o wymiarach 840x162mm, doskonale mieści w sobie wydrukowaną kartkę A5 złożoną na 3 (1/3 A5).

Koperta C6 – najczęściej stosowana koperta listowa, o wymiarach 114x162mm, mieści dokumenty o formacie A6 i doskonale nadaje się do wysyłania klasycznej korespondencji.

Koperta C6/C5 – świetnie nadaje się do maszynowego pakowania, o wymiarach 114x229mm, przeznaczona na szczególną korespondencję: zaproszenia, kartki itp.

Koperta C5 – koperta o szerokim zastosowaniu, o wymiarach 162x229mm, dostosowana do arkuszy A5

Koperta C4 – klasyczna koperta do dystrybucji folderów, ulotek i dokumentów, o wymiarach 229x324mm, odpowiada formatowi A4, czyli najbardziej popularnemu formatowi dokumentów.

Koperta C3 – koperta do dystrybucji dokumentów, o wymiarach 324x458mm, odpowiada formatowi A3.

Koperta B6 – przeznaczona jest do wysyłania ważnej korespondencji, o wymiarach 125x176mm.

Koperty B5 – przeznaczona najczęściej do obsługi korespondencji firmowej, o wymiarach 176x250mm.

Koperta B4 – koperta do dystrybucji dokumentów, o wymiarach 250x353mm, warianty z poszerzanymi bokami pozwalają na przesyłkę obszernej korespondencji biurowej.

Koperta E4 – przydatna w biurze i urzędzie, solidna koperta do dokumentów, o wymiarach 280x400mm.

Każda koperta może mieć indywidualny rodzaj zamykania np.: SK (samoklejąca), HK (samoklejąca z paskiem) czy NS (zamykana na mokro).

Praca w biurze, na poczcie, w urzędzie czy w banku wymaga od nas nieustannego wysyłania różnorodnych materiałów drogą pocztową. Aby stworzona przez nas korespondencja dotarła do adresata, powinniśmy zadbać o jej bezpieczeństwo. Przede wszystkim należy wybrać odpowiedniego kuriera, dzięki któremu nasza poczta dotrze bez opóźnień do naszego odbiorcy. Oprócz zadbania o kwestie bezpieczeństwa musimy również pamiętać o tym, by w odpowiednim miejscu na kopercie nakleić znaczki. To konieczne, by list został w ogóle wysłany.

Koperty w różnych rozmiarach

Przygotowując przesyłkę zwróćmy również uwagę na wymiary kopert. Nie każdy większy arkusz zmieści się w niewielkiej wielkości kopercie. Dlatego, gdy decydujemy się na wysłanie przesyłki, weźmy pod uwagę takie czynniki jak bezpieczeństwo oraz wielkość i jakość koperty. Dzięki temu nasza przesyłka dotrze do naszego adresata na czas.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania