Polecamy

Specyfikacja

Informacje dodatkowe

Waga 0,01 kg
Kod Producenta

2415113EU

EAN

5028252617147

Marka

Leitz

Producent

Leitz

Kolor

biały

Oczyszczacz powietrza Leitz TruSens Z-2000

Index: 136L378 Kategoria: Tag:

1 149,00  z VAT

Na stanie

Poprzednia najniższa cena: 1149.00 zł. 🛈

Opis

Producent: Esselte
Produkt: Oczyszczacze powietrza

Opis: Oczyszczacz powietrza Leitz TruSens™ Z-2000 z czujnikiem jakości powietrza SensorPod™, do pomieszczeń o średniej wielkości

Oddychaj czystszym powietrzem dzięki nowoczesnemu oczyszczaczowi powietrza, który łączy w sobie naukę, technologię i styl. Poczuj różnicę, jaką daje zastosowanie technologii teledetekcji, dwóch strumieni przepływu powietrza i systemu filtracji DuPont. Wyposażony w filtry DuPont oczyszczacz Leitz TruSens Z-2000 pochłania zanieczyszczenia i neutralizuje zapachy, automatycznie dostosowując tryb pracy do zmian jakości powietrza w pomieszczeniu.
– Czystsze powietrze w miejscach, gdzie jest ono najbardziej potrzebne. Umieszczony z dala od oczyszczacza czujnik SensorPod monitoruje jakość powietrza w całym pomieszczeniu, aby zoptymalizować dostarczanie czystego powietrza w Twoim otoczeniu.
– Urządzenie reaguje na wskaźniki odczytywane przez czujnik SensorPod i automatycznie dostosowuje do nich prędkość wentylatora.
– Leitz TruSens na bieżąco przekazuje informacje o jakości powietrza w pomieszczeniu – na podświetlanym pierścieniu ukazują się wartości liczbowe oraz odpowiednio przypisane do nich kolory wskazujące na dobrą, umiarkowaną lub złą jakość powietrza.
– Aby dystrybucja świeżego powietrza była skuteczna i przyjemna dla użytkownika, technologia PureDirect wykorzystuje dwa strumienie przepływu powietrza – zapewniając bardziej efektywne jego rozprowadzanie.
– Filtr 360° DuPont HEPA wychwytuje zanieczyszczenia, gazy oraz zapachy LZO (lotne związki organiczne) ze wszystkich kierunków. Światło UV zabija zarazki i bakterie, które dostały się do filtra.
– Nowoczesne wzornictwo, elegancki panel dotykowy i zintegrowany uchwyt sprawiają, że oczyszczacz niezauważalnie wtapia się w otoczenie.
– kolor biały
– wymiary: 230x560x230 mm
– waga: 4,1 kg
– [pa] Wymiana powietrza 2 razy na godzinę: 35 m2
– [pa] Wymiana powietrza 4 x 60 minut: 17 m2
– [pa] Typczujnika jakości powietrza: PM 2,5 / PM 10
– [pa] Wskaźnik AQI: Wyświetlacz numeryczny i kolorystyczny

Informacje dodatkowe

Waga 0,01 kg
Kod Producenta

2415113EU

EAN

5028252617147

Marka

Leitz

Producent

Leitz

Kolor

biały

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Oczyszczacz powietrza Leitz TruSens Z-2000”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pozostali kupowali również...