Specyfikacja

Informacje dodatkowe

Kod Producenta

50014293

EAN

4008110560106

Marka

Herlitz

Producent

Herlitz

Kolor

inny kolor

Piórnik z wyposażeniem Smart Herlitz Butterfly

Index: 204L688 Kategoria: Tag:

38,12 

Na stanie

Opis

Niezbędne wyposażenie ucznia

Każde dziecko, zarówno młodsze, jak i starsze, które uczęszcza do szkoły, potrzebuje dobrze wyposażonego piórnika. Skompletowanie całej jego zawartości jest trudnym i wyjątkowo czasochłonnym zadaniem. Zazwyczaj konieczne są wizyty w wielu sklepach. Samym problemem może okazać się także znalezienie ładnego, mocnego piórnika, który będzie towarzyszył dziecku przez cały rok szkolny, albo jeszcze dłużej. Marka Herlitz postanowiła pomóc rodzicom, tworząc wyjątkowe produkty – w pełni wyposażone piórniki, składające się z aż 31 elementów, przydanych przede wszystkim podczas podstawowego etapu edukacji.
Piórnik Herlitz na cały rok szkolny
Produktem stworzonym specjalnie dla uczniów niewątpliwie jest piórnik marki Herlitz, zawierający aż 31 elementów: 14 flamastrów, 8 kredek ołówkowych, długopis, 2 ołówki, linijkę, ekierkę, temperówkę, gumkę do mazania oraz plan lekcji. Zamykany jest na zamek błyskawiczny co uniemożliwia otwarcie się w plecaku. Piórnik pojedynczy, posiadający jednak dwie klapki, oddzielające jego zawartość. Dostępny w wielu, różnych od siebie wzorach, wśród których Twoje dziecko na pewno znajdzie ten najlepszy dla niego. Już teraz kup piórnik marki Herlitz i zaoszczędź czas, który musiałbyś poświęcić na kompletowanie wyposażenia dla zakupionego pustego piórnika!

Najważniejsze cechy:

  • Wyposażenie: Tak
  • Ilość elementów: 31
  • Zawiera:14 flamastrów, 8 kredek ołówkowych, długopis, 2 ołówki, linijkę, ekierkę, temperówkę, gumkę do mazania oraz plan lekcji
  • Rodzaj: Inne
  • Marka: Herlitz
  • Wzór: Inny
  • Wymiary: 12 cm x 20,3 cm x 3,5 cm

Informacje dodatkowe

Kod Producenta

50014293

EAN

4008110560106

Marka

Herlitz

Producent

Herlitz

Kolor

inny kolor

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Piórnik z wyposażeniem Smart Herlitz Butterfly”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pozostali kupowali również...