Olej Do Niszczarek HSM 250ml

Jeśli prowadzisz biuro albo małą firmę to z pewnością często korzystasz z niszczarki. Na pewno również zdajesz sobie sprawę, że jej czyszczenie staje się nieuniknione. Prędzej czy później będziesz musiał wyczyścić ten sprzęt. Konserwacja niszczarki nie musi być czynnością trudną. Olej do niszczarek 250ml HSM ułatwi Ci całkowicie, czyszczenie niemal każdego urządzenia.

Parametry:

  • objętość: 250 ml,
  • środek w butelce z dozownikiem,
  • olej do konserwacji niszczarek,
  • do każdego typu niszczarek,
  • usuwa ścinki z ostrza niszczarki.

Jak działa olej do niszczarek 250ml HSM?

Ten pozornie zwyczajny płyn do niszczarek, działa nie tylko konserwująco, a więc ochronnie na noże niszczarki, ale również naoliwia je. Powoduje to, że noże działają sprawniej, przez co codzienne niszczenie niepotrzebnych dokumentów staje się łatwiejsze. Olej do niszczarek 250ml HSM przede wszystkim usuwa ścinki z ostrzy niszczarki, dzięki czemu dalsza praca urządzenia niszczącego jest możliwa.

Gdzie można stosować olej do niszczarek 250ml HSM?

Mimo, że olej do niszczarek 250ml HSM, jak sama nazwa wskazuje, został stworzony z myślą o niszczarkach marki HSM, to jednak może on być stosowany również w niszczarkach innych producentów. To sprawia, że olej HSM staje się uniwersalnym środkiem do konserwacji każdego typu niszczarek. Bez względu na to, jaką masz niszczarkę, olej HSM usprawni działanie każdej z nich. Nie wierzysz? Poznaj opinie zadowolonych klientów, którzy potwierdzają, że to płyn uniwersalny.

Jak czyścić niszczarkę?

Wystarczy zastosować olej do niszczarek 250ml HSM. Stosowanie tego płynu, w praktyce nie jest trudne. Czyszczenie z pomocą oleju HSM wygląda tak samo, jak w przypadku każdego innego płynu. Trzeba tu zastosować tradycyjną procedurę. Najpierw przygotowujemy kartkę do zniszczenia, której całą powierzchnię smarujemy olejem. Następnie wrzucamy ją do niszczarki. Czynność powtarzamy, aż do momentu, gdy ostrza niszczarki oczyszczą się całkowicie od ścinek.

Waga 0,01 kg
Kod Producenta

288213

EAN

1235997403

Marka

HSM

Producent

HSM

Kolor

transparentny

Olej Do Niszczarek HSM 250ml

34,99  z VAT

Na stanie

Poprzednia najniższa cena: 31.00 zł. 🛈

  • 14 dni na zwrot
  • Satysfakcja gwarantowana
  • Bezpieczne płatności
SKU: 163L832 Kategoria: Tag:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Olej Do Niszczarek HSM 250ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *