Specyfikacja

Informacje dodatkowe

Kod Producenta

459171

EAN

5907626631951

Marka

Inny Producent

Producent

inny producent

Kolor

inny kolor

Mediclean MC 110 Płyn Do Mycia I Konserwacji Podłóg Floor Clean 1l

Index: 127L092 Kategoria: Tag:

21,53  z VAT

Brak w magazynie

Opis

Mediclean MC 110 Płyn Do Mycia I Konserwacji Podłóg Floor Clean 1l

Zastosowanie: Zalecany do codziennego utrzymania czystości i pielęgnacji wszelkich wodoodpornych podłóg, z wyjątkiem wykładzin dywanowych i podłóg z surowego drewna. Dzięki zastosowaniu surfaktantów cukrowych środek ten charakteryzuje się doskonałymi właściwościami zwilżającymi, czyszczącymi i skutecznością usuwania trudnych zabrudzeń.

Idealny zarówno do mycia ręcznego, jak i maszynowego w automatach i szorowarkach. Nadaje połysk, pozostawiając na mytych powierzchniach cienką warstwę ochronną. Składniki pielęgnujące zawarte w preparacie chronią podłogę i zapewniają jej konserwację oraz właściwości antystatyczne. Może być stosowany w zakładach przemysłu spożywczego.

Preparat oparty na detergentach niskopieniących. Zawiera emulsję woskową posiadającą właściwości antypoślizgowe. Może być używany przy jednoczesnym stosowaniu środków dezynfekcyjnych.

Sposób użycia: w zależności od stopnia zabrudzenia stosować rozcieńczenie: mycie ręczne od 25 do 200 ml na 10 l zimnej wody. Mycie maszynowe: od 25 do 100 ml na 10 l zimnej wody. Umyć powierzchnię i zostawić do wyschnięcia. Produkt posiada atest PZH HŻ.

Skład: związki powierzchniowo czynne, substancje pielęgnujące, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, związki kompleksujące, konserwant, kompozycja zapachowa, barwnik.

Opakowanie: butelka 1 l, kanister 5 l Współczynnik pH: ok. 8

Informacje dodatkowe

Kod Producenta

459171

EAN

5907626631951

Marka

Inny Producent

Producent

inny producent

Kolor

inny kolor

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Mediclean MC 110 Płyn Do Mycia I Konserwacji Podłóg Floor Clean 1l”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *