Mitsubishi Pencil

Uni Jetsream

Marka Uni Mitsubishi Pencil

Od początku swojego istnienia Uni Mitsubishi Pencil przyświeca jeden cel – zapewnienie najwyższego komfortu podczas pisania w każdej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji. Sama nazwa marki – „uni” zaczerpnięta została od słowa unikalny, wyjątkowy. Natomiast znaczenie słowa Mitsubishi to trzy diamenty. Te piękne klejnoty znajdowały się właśnie w herbie założyciela marki uni – Niroku Masaki. Dziś w ofercie Uni znajdują się produkty niezbędne w codziennej pracy, w biurze i w domu. Wykonane z najwyższą japońską precyzją, doskonałe jakościowo i wizualnie produkty Uni spełniają oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Pigmentowy tusz

Gwarancją wysokiej jakości pisania w długopisach i piórach Uni Mitsubishi Pencil jest tusz, który zawiera stałe cząstki barwnika – pigmentu. Cząstki barwnika po nałożeniu na papier nie wnikają do jego struktury pozostając na jego powierzchni. Napis wykonany przy pomocy tuszu pigmentowego jest zatem bardziej odporny na czynniki zewnętrzne takie jak woda, promieniowanie UV czy tarcie.

Linia Jetstream Uni

Linia Jetstream SXN

Odporność na blaknięcie pod wpływem światła

Linia Jetstream, to linia długopisów i piór kulkowych z unikalnym tuszem pigmentowym, który:

1. Zasycha w ciągu 1 sekundy
2. Nie rozmazuje się
3. Nie robi kleksów
4. Jest wodoodporny i nie blaknie
5. Pisze po trudnym papierze (np. faktury)

Ze względu na te właściwości tuszu, linia Jetstream sprawdza się doskonale wśród osób szybko piszących i leworęcznych!ZOBACZ PRODUKTY UNI JETSTREAM

Kontakt

Wiemy jak  istotna jest komunikacja, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji. Możesz się z nami skontaktować pod adresem mailowym [email protected] lub telefonicznie +48 502 264 163 lub +48 12 651 61 88.

Infolinia sklepu internetowego ALIBIURO.pl czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.