Wielkanocne Okazje

Wielkanocne Okazje z darmową dostawą!

Święta Wielkanocne, to szczególny czas. Od blisko 1700 lat obchodzimy je zawsze w pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni Księżyca. Z obchodami świąt wielkanocnych związanych jest wiele zwyczajów ludowych: śniadanie wielkanocne, pisanki, święconka, śmigus-dyngus i inne. Cały okres poprzedzający Wielkanoc poświęcamy na przygotowania ponieważ często zazębiają się z początkiem wiosny. Jak doskonale wiemy, to najlepszy czas na generalne porządki w naszych mieszkaniach, domach i ogrodach. 

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy kilka pomysłów zakupowych. Poniżej prezentujemy produkty z DARMOWĄ DOSTAWĄ w podziale na kategorie sklepu AliBiuro.pl. Akcja dotyczy produktów wybranych przez Zespół AliBiuro.pl, nie dotyczy zamówień za pobraniem oraz wysyłek zagranicznych.

WYBIERZ JEDEN Z NASZYCH PRODUKTÓW NA TEJ STRONIE, A PRZESYŁKĘ NA CAŁE ZAMÓWIENIE OTRZYMASZ GRATIS!

Oferujemy darmową dostawę na setki produktów, które regularnie aktualizujemy dla Ciebie. Nie przegap żadnej promocji na darmową dostawę przy zakupach o określonej wartości! Zapisz się do naszego newslettera lub śledź nas na portalach społecznościowych, a żadna promocja z DARMOWĄ DOSTAWĄ Ci nie umknie.

Środki czystości i higiena

Artykuły spożywcze

Dom i ogród

Artykuły AGD

Informacje dla Klientów

Kontakt

Wiemy jak  istotna jest komunikacja, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji. Możesz się z nami skontaktować pod adresem mailowym [email protected] lub telefonicznie +48 502 264 163 lub +48 12 651 61 88.

Infolinia sklepu internetowego ALIBIURO.pl czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.