Urządzenia drukujące HP

Drukarki i urządzenia HP LaserJet Pro

Drukarki laserowe to idealny wybór dla wszystkich firm poszukujących najwyższej jakości druku i najszybszych prędkości drukowania w celu maksymalizacji wydajności w miejscu pracy. Drukarka laserowa HP LaserJet Pro to idealny wybór dla małych firm. Pomaga utrzymać długoterminowe koszty drukowania i wydajność! Jakie są zalety drukarki laserowej?

HP LaserJet Pro M28a (W2G54A):

Kompaktowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne, które zapewni Ci wydajność, dopasowaną do przestrzeni i budżetu, jakim dysponujesz. HP LaserJet Pro M28a drukuje, skanuje i kopiuje materiały w profesjonalnej jakości. Urządzenie obsługuje zabezpieczenia dynamiczne i jest przeznaczone do użytku tylko z oryginalnymi wkładami z układem scalonym HP.

HP LaserJet Pro M28a bez problemu radzi sobie z zadaniami i posiada możliwość korzystania z wielu funkcji na jednym urządzeniu. Prędkość wydruku, sięgająca do 18/19 str./min maksymalizuje efektywność pracy. Łatwe skanowanie dokumentów bezpośrednio do pliku PDF i wiadomości poczty elektronicznej jest możliwe za pomocą fabrycznie zainstalowanych aplikacji biznesowych.

Bezkompromisowa jakość. Ta niezwykle mała drukarka laserowa zapewnia wyjątkową jakość każdego wydruku. Ponadto umożliwia szybkie wykonywanie zadań drukowania dzięki zainstalowanym fabrycznie oryginalnym wkładom z tonerem HP. Natomiast technologia HP Auto-On/Auto-Off wpływa na oszczędność energii.


KUP TERAZ
Drukarka HP LaserJet Pro M15a (W2G50A)

Drukarka HP LaserJet Pro M15a to szybkie drukowanie w każdym miejscu. Prędkość druku do 18 str./min maksymalizuje efektywny czas pracy, wpływając na wydajność całego zespołu.

Drukarka LaserJet Pro M15a jest tak mała, że zmieści się niemal w każdym zakątku biura. Zaprojektowana w inteligentny i elegancki sposób, zapewnia proste i intuicyjne użytkowanie.

Ta niezwykle mała drukarka laserowa oferuje wyjątkową jakość każdego wydruku za każdym razem. Jest gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka, dzięki zainstalowanym fabrycznie oryginalnym wkładom z tonerem HP. Ponadto urządzenie charakteryzuje się niskim zużyciem energii dzięki technologii HP Auto-On/Auto-Off.


KUP TERAZ

Idealne urządzenia HP LaserJet Pro

Drukarki laserowe oferują szereg użytecznych korzyści, które sprawią, że drukowanie będzie bardzo wydajne, produktywne i opłacalne w dłuższej perspektywie. Drukarki laserowe są generalnie znacznie szybsze w wyrzucaniu dokumentów niż drukarki atramentowe. Szczególnie zauważysz różnicę podczas drukowania bardzo długiego dokumentu lub gdy masz dużą liczbę dokumentów do przejścia.