Prezenty na Prima Aprilis z darmową dostawą!

Prima Aprilis, to szczególny dzień dla AliBiuro.pl. Tego dnia uruchomiliśmy testowy sklep internetowy, który po imporcie produktów, 5 kwietnia odnotował pierwszą sprzedaż. Jesteśmy z Wami od 5 lat ponieważ od początku tego projektu, trzymamy się zasady – ŻADNYCH PROMOCJI, TYLKO NISKIE CENY! Dziękujemy naszym Klientom indywidualnym i biznesowym za zaufanie i zapraszamy na zakupy.

Zwyczaj płatania figli pochodzi najprawdopodobniej od rzymskich świąt Cerealiów. Samo określenie Prima Aprilis oznacza po prostu 1 kwietnia. Luźne połączenie rzymskich świąt ku czci bogini Ceres i określenia: prima dies aprilis – dosłownie, pierwszy dzień kwietnia – zaowocował dniem, w którym trzeba szczególnie uważać na żarty ze strony rodziny, przyjaciół i całkiem obcych nam ludzi.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy kilka pomysłów na prezenty.. Poniżej prezentujemy produkty z DARMOWĄ DOSTAWĄ w podziale na kategorie sklepu AliBiuro.pl. Akcja dotyczy produktów wybranych przez Zespół AliBiuro.pl, nie dotyczy zamówień za pobraniem oraz wysyłek zagranicznych.

WYBIERZ JEDEN Z NASZYCH PRODUKTÓW NA TEJ STRONIE, A PRZESYŁKĘ NA CAŁE ZAMÓWIENIE OTRZYMASZ GRATIS!

Oferujemy darmową dostawę na setki produktów, które regularnie aktualizujemy dla Ciebie. Nie przegap żadnej promocji na darmową dostawę przy zakupach o określonej wartości! Zapisz się do naszego newslettera lub śledź nas na portalach społecznościowych, a żadna promocja z DARMOWĄ DOSTAWĄ Ci nie umknie.

Odporne na słońce i deszcz

Gładkie pisanie po szkle i plastiku Markery kredowe Uni Chalk są idealnym narzędziem do pisania na nieporowatych powierzchniach, takich jak tablice kredowe i szkło. Znakomicie nadają się do szyldów pubowych i restauracyjnych. Odporne, w rozsądnym

Czytaj więcej »

Urządzenia drukujące HP

Drukarki i urządzenia HP LaserJet Pro Drukarki laserowe to idealny wybór dla wszystkich firm poszukujących najwyższej jakości druku i najszybszych prędkości drukowania w celu maksymalizacji wydajności w miejscu pracy. Drukarka laserowa HP LaserJet Pro to

Czytaj więcej »

Jaką drukarkę etykiet wybrać?

Czym jest drukarka etykiet samoprzylepnych? Tłumacząc najprościej drukarka etykiet to urządzenie, które drukuje na naklejkach, czyli na etykietach lub taśmach samoprzylepnych. Mogą być różne rodzaje drukarek i podobnie różne etykiety – papierowe, poliestrowe, z klejem

Czytaj więcej »

Kontakt

Wiemy jak  istotna jest komunikacja, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji. Możesz się z nami skontaktować pod adresem mailowym info@alibiuro.pl lub telefonicznie +48 502 264 163 lub +48 12 651 61 88.

Infolinia sklepu internetowego ALIBIURO.pl czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.