Prima Aprilis

Prezenty na Prima Aprilis z darmową dostawą!

Prima Aprilis, to szczególny dzień dla AliBiuro.pl. Tego dnia uruchomiliśmy testowy sklep internetowy, który po imporcie produktów, 5 kwietnia odnotował pierwszą sprzedaż. Jesteśmy z Wami od 5 lat ponieważ od początku tego projektu, trzymamy się zasady – ŻADNYCH PROMOCJI, TYLKO NISKIE CENY! Dziękujemy naszym Klientom indywidualnym i biznesowym za zaufanie i zapraszamy na zakupy.

Zwyczaj płatania figli pochodzi najprawdopodobniej od rzymskich świąt Cerealiów. Samo określenie Prima Aprilis oznacza po prostu 1 kwietnia. Luźne połączenie rzymskich świąt ku czci bogini Ceres i określenia: prima dies aprilis – dosłownie, pierwszy dzień kwietnia – zaowocował dniem, w którym trzeba szczególnie uważać na żarty ze strony rodziny, przyjaciół i całkiem obcych nam ludzi.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy kilka pomysłów na prezenty.. Poniżej prezentujemy produkty z DARMOWĄ DOSTAWĄ w podziale na kategorie sklepu AliBiuro.pl. Akcja dotyczy produktów wybranych przez Zespół AliBiuro.pl, nie dotyczy zamówień za pobraniem oraz wysyłek zagranicznych.

WYBIERZ JEDEN Z NASZYCH PRODUKTÓW NA TEJ STRONIE, A PRZESYŁKĘ NA CAŁE ZAMÓWIENIE OTRZYMASZ GRATIS!

Oferujemy darmową dostawę na setki produktów, które regularnie aktualizujemy dla Ciebie. Nie przegap żadnej promocji na darmową dostawę przy zakupach o określonej wartości! Zapisz się do naszego newslettera lub śledź nas na portalach społecznościowych, a żadna promocja z DARMOWĄ DOSTAWĄ Ci nie umknie.

Artykuły papiernicze

Praktyczne prezenty do domu

Organizacja dokumentów

Elektronika do komunikacji

Urządzenia drukujące

Kolekcja Esselte

Drukarki DYMO

Kolekcja Leitz

Kolekcja Wenger

Smog STOP

Kontakt

Wiemy jak  istotna jest komunikacja, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji. Możesz się z nami skontaktować pod adresem mailowym [email protected] lub telefonicznie +48 502 264 163 lub +48 12 651 61 88.

Infolinia sklepu internetowego ALIBIURO.pl czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.