Markery UNI Chalk

 

PROFESJONALNE MARKERY KREDOWE UNI CHALK DO PISANIA PO SZKLE I TABLICACH

Znakomite kredowe markery Chalk służą do płynnego pisania po gładkich powierzchniach. Sprawdzą się w domach, szkołach, na uczelniach oraz w handlu, do opisywania sklepowych witryn, szyb, tablic czy ścian. Są bardzo trwałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych, takich jak słońce czy deszcz.

Napisy kredowe można zmyć łatwo z gładkich powierzchni za pomocą wilgotnej szmatki lub gąbki. W efektowny sposób można dzięki markerom Chalk opisać szyby, lustra i witryny, zaprezentować swoją ofertę czy przedstawić ważne informacje podczas szkolenia lub nauki. Nadają się także do zdobienia ramek, pisanek czy porcelany. Znajdą zastosowanie w kawiarni, restauracji, barze, kwiaciarni, biurze podróży, wypożyczalni samochodów, w salonie fryzjerskim i salonie piękności, sklepie telefonii komórkowej, w placówce edukacyjnej, w szkole językowej i w wielu innych miejscach.

Markery kredowe Uni Chalk występują z dwiema końcówkami – okrągłą (PWE-5M) oraz ściętą (PWE-8K). Dostępne są w wielu jasnych, żywych kolorach.

markery kredowe rysunek na tablicy

Cechy markerów kredowych UNI Chalk

  • do stosowania na czarnych tablicach, metalu, porcelanie, plastiku i szkle
  • nadają się do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz
  • zmywany na mokro – szmatką ub wilgotną gąbką
  • trwałe i odporne na deszcz oraz promienie słoneczne
  • szeroka gama intensywnych barw
  • okrągła lub ścięta końcówka

markery kredowe uni chalk

MARKERY KREDOWE UNI CHALK OKRĄGŁE I ŚCIĘTE