Dzień Matki

Prezenty mamy dla każdej Mamy!

26 maja w naszym kraju obchodzimy niesamowite święto – Dzień Matki. Święto to ma na celu okazanie mamom szacunku, miłości i podziękowania za trud włożony w wychowanie. Dzieci własnoręcznie przygotowują prezenty, zaś dorośli starają się zaskoczyć swoje Mamy wyjątkowym i oryginalnym podarunkiem, który nie tylko sprawi dużo radości, ale przede wszystkim wyrazi naszą miłość, pamięć i przywiązanie.  Postarajmy się, aby wspólne chwile miały ciepły i radosny przebieg. Nic tak nie cementuje rodziny, jak wspólne spotkania, bliskość i udane prezenty.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy kilka pomysłów na prezenty. Poniżej prezentujemy produkty z DARMOWĄ DOSTAWĄ w podziale na kategorie sklepu AliBiuro.pl. Akcja dotyczy produktów wybranych przez Zespół AliBiuro.pl, nie dotyczy zamówień za pobraniem oraz wysyłek zagranicznych.

WYBIERZ JEDEN Z NASZYCH PRODUKTÓW NA TEJ STRONIE, A PRZESYŁKĘ NA CAŁE ZAMÓWIENIE OTRZYMASZ GRATIS!

Oferujemy darmową dostawę na setki produktów, które regularnie aktualizujemy dla Ciebie. Nie przegap żadnej promocji na darmową dostawę przy zakupach o określonej wartości! Zapisz się do naszego newslettera lub śledź nas na portalach społecznościowych, a żadna promocja z DARMOWĄ DOSTAWĄ Ci nie umknie.


Kolekcja Faber Castell

Eleganckie artykuły piśmiennicze

Kolekcja Wenger

Praktyczne prezenty do domu

Słodkości i napoje

Kolekcja Esselte

Kolekcja Leitz

Kontakt

Wiemy jak  istotna jest komunikacja, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji. Możesz się z nami skontaktować pod adresem mailowym [email protected] lub telefonicznie +48 502 264 163 lub +48 12 651 61 88.

Infolinia sklepu internetowego ALIBIURO.pl czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.