Czym pisać w szkole?

Długopisy Parker Sharpie i Paper Mate

JAKIE NAJLEPIEJ WYBRAĆ DŁUGOPISY DO SZKOŁY I NA EGZAMINY?
NIEZAWODNY PARKER, PAPER MATE I SHARPIE

Egzaminy ósmoklasistów zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem długopisów do szkoły, warto wybrać markę Parker lub Sharpie. Dobra jakość i niewysoka cena idą tu w parze.

Dlaczego warto sprawić długopis Parker do szkoły?

Marki Parker nie trzeba nikomu przedstawiać. Oferujemy piękne długopisy Jotter ze stali nierdzewnej z mechanizmem na przycisk i wymiennymi wkładami. Jeśli potrzebujemy długopisu, który będziemy użytkowali przez lata, Parker to zawsze świetny wybór. Solidne wykonanie i klasyczny wzór czynią Jottery jednym z najbardziej uniwersalnych długopisów w szkole i poza nią.


ZOBACZ DOSTĘPNE DŁUGOPISY PARKER

Tanie i świetne długopisy żelowe Sharpie S-Gel

Znakomicie sprawdzą się w szkole znacznie tańsze długopisy Sharpie S-Gel, które występują w plastikowej lub metalowej obudowie. Są bardzo wygodne, dzięki gumowemu uchwytowi, a metalowa wersja dodatkowo podkreśla ich elegancki kształt. Będą też dzięki temu dłużej służyły. Ogromną zaletą Sharpie S-Gel jest ich wkład, który nie pozostawia żadnych smug, ani się nie rozmazuje. Wkłady są wymienne i możemy kupić zestawy, które dodatkowo je zawierają.

Uniwersalne mazaki Sharpie S-Note

Więcej zastosowań znajdziemy w postaci mazaków Sharpie S-Note, które służą nie tylko do pisania. Możemy nimi także zakreślać tekst. Wyposażone zostały w ściętą końcówkę, która pozwala pisać cienko i grubo, w zależności od potrzeby. A szybko wysychający tusz sprawia, że nic się nie rozmazuje. Do tego w zestawie znajdziemy duży wybór kolorów. W ofercie znajdziemy również inne komplety zakreślaczy i markerów permanentnych Sharpie. Zdecydowanie jest się czym popisać w szkolnej ławce.

Znakomite długopisy PAPER MATE