Specyfikacja

Informacje dodatkowe

Waga 1000 kg
Kod Producenta

548196

EAN

5706991020083

Marka

Jabra

Producent

Jabra

Kolor

czarny

-

Darmowa dostawa

Jabra Słuchawki Evolve 75 MS 7599-832-109

Index: 127L190 Kategoria: Tag:

794,99  z VAT

Na stanie

Opis

Jabra Słuchawka Evolve 75 MS Stereo, Link 370 7599-832-109

Jabra Evolve 75 to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, zapewniający pełną koncentrację podczas pracy w biurze. Model jest wyposażony w wysokiej klasy mikrofon oraz wiele opcji, zwiększających wydajność pracy i usprawniających obsługę połączeń głosowych.

Słuchawki doskonale izolują użytkownika od zewnętrznego hałasu, dzięki czemu może on spokojnie pracować w nawet najgłośniejszych warunkach, panujących w otwartych przestrzeniach biurowych i call center.

Użytkownik może za pomocą przycisku włączyć aktywną redukcję szumów, która wyeliminuje dźwięki otoczenia, nie dopuszczając do zakłócenia połączenia głosowego. Przekłada się to na lepsze warunki rozmowy i jej wyższą skuteczność, ponieważ dzięki temu możliwe jest pełne zrozumienie po obu stronach linii.

Zestaw Jabra Evolve 75 jest wyposażony w diodę zajętości, również stojącą na straży wydajności pracy – sygnalizuje ona współpracownikom, że użytkownik prowadzi rozmowę i nie powinno się mu przeszkadzać.

Słuchawki zapewniają krystaliczną czystość dźwięku w jakości HD – zarówno podczas połączeń głosowych, jak i słuchania muzyki.

Zapewniają dużą swobodę i możliwość poruszania się po biurze podczas pracy dzięki podwójnej łączności Bluetooth® do dwóch urządzeń równocześnie. Zasięg do 30 metrów sprawia, że użytkownik może w razie potrzeby bez problemu znacznie oddalić się od komputera czy telefonu, nie przerywając przy tym rozmowy.

Urządzenie posiada również funkcję podsłuchiwania, umożliwiającą wyłączenie lewego nausznika, by słuchać dźwięków z otoczenia – jest to przydatne w sytuacjach, kiedy użytkownik nie chce przeoczyć ważnych komunikatów czy pytań współpracowników.

Jabra Evolve 75 to słuchawki zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowników, dlatego ich konstrukcja jest lekka i wykonana z przyjaznych skórze, a przy tym trwałych materiałów. Sprawia to, że nawet przy wielu godzinach pracy urządzenie nie powoduje dyskomfortu u osoby z niego korzystającej. Użytkownik może sterować głośnością dźwięku z poziomu urządzenia, co również wpływa na komfort pracy.

Model jest w pełni kompatybilny z najważniejszymi platformami komunikacyjnymi, dzięki czemu umożliwia obsługiwanie połączeń głosowych przez Internet. Połączenie na USB sprawia, że jest uniwersalnym rozwiązaniem do każdego biura i call center.

Nie trzeba go instalować – po podłączeniu konfiguracja urządzenia przebiega automatycznie.

Słuchawki posiadają certyfikaty Skype for Business, Avaya, Cisco oraz inne.

Informacje dodatkowe

Waga 1000 kg
Kod Producenta

548196

EAN

5706991020083

Marka

Jabra

Producent

Jabra

Kolor

czarny

-

Darmowa dostawa

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Jabra Słuchawki Evolve 75 MS 7599-832-109”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *