bezpieczne zakupy przez internet - AliBiuro Zapomnij o ryzyku! Jeżeli zakupiony przez Ciebie produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zwrócić go bez jakichkolwiek konsekwencji. Odeślij produkt wraz z paragonem i wypełnionym formularzem, a zwrócimy Ci pieniądze.

zwrot 14 dni artykuły biurowe - AliBiuro Wedle obowiązującego prawa, masz 14 dni na zwrot zakupionego produktu. Wiedz, że działamy zgodnie z najwyższymi standardami prawnymi. Kupując na AliBiuro możesz korzystać z możliwości skorzystania z gwarancji, dwuletniego prawa do rękojmi oraz wsparcia serwisu.

Sam proces zwrotu jest bardzo prosty:


zakupy online artykuły biurowe - AliBiuro Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Wypełnij oświadczenie o odstąpieniu od umowy dostępnego do pobrania i dołącz je do przesyłki lub wyślij na adres: info@alibiuro.pl. Proste, prawda?

reklamacja, zwrot, rękojmia - AliBiuro Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę i wyślij go na nasz adres:

 

Sklep Internetowy AliBiuro.pl
Magazyn LOBOS Sp. z o.o.
ul. Nad Drwiną 10
30-741 Kraków

 

bezpieczna płatność PayU - AliBiuro Pieniądze (wartość towaru i opłaty za przesyłkę poniesioną przy zakupie) zostaną Ci zwrócone niezwłocznie od momentu otrzymania towaru i stwierdzenia braku szkód.